הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> לקראת 2017 - העסקאות המוצלחות של החודש האחרון - מאת סימפל טרייד

לקראת 2017 - העסקאות המוצלחות של החודש האחרון - מאת סימפל טרייד

רווחים נאים נרשמו בשירות הסווינג לאחרונה, וחשבנו שזו תהיה הזדמנות מצויינת לתת הצצה לשיטת המסחר שלנו. אז רגע לפני שנסכם את 2016, הנה כמה מהמניות אחרונות שאליהן נכנסנו.


ג'נרל מוטורס (GM) - רווח של 7.5%

חברת הרכב האמריקאית ממשיכה בהתאוששות ועלתה מעל התנגדות החשובה. הפעם האחרונה בה נמצאה ברמת ההתנגדות הזו היתה לפני שנה. 

את הפריצה הנוכחית במניה קיבלנו במחזורים מרשימים, התפתחות נאה עבורנו שכן קנינו את המניה במחיר של 34.5, ששם אותנו בפוזיציה נטולת סיכון גם במקרה של פריצת שווא.

(השתמשנו פה בשיטה מתקדמת יחסית שאיננו מלמדים בקורס הסווינג הבסיסי. תוכלו ללמוד על המסלולים שלנו ע"י השארת פרטים בטופס המצורף).

 

גרף מניית GM


פיטביט (FIT)  - נמצאת ברווח 7%

את מניית FIT מצאנו בעקבות פרסום דו"ח חלש עבור הרבעון השלישי של השנה. החברה משווקת בגדים וציוד לספורטאים וחווה קשיים בעקבות התחרות גבוהה מצידן של נייק ואפל, שהחלו בשיתוף פעולה ביניהן לאחרונה. 

המשקיעים אינם רואים בעין יפה את בציועי החברה ומוכרים אותה באגרסיביות. אנו סימנו את רמת ה-8.33 כתמיכה, כאשר נפילה מתחת לרמה זו  תכניס אותנו לפוזיציית שורט (שורט: פעולה שמטרתה לייצר רווחים כתוצאה מירידה במחיר המניה). המניה נפלה בקלות והדבר העיד על  חולשה אמיתית בה. כעת הזמן פועל לטובתנו ככל שתימשך החולשה בביצועי החברה.

 

גרף מניית FIT

 

איסט בנק קרופ (EWBC) - ברווח 4.3%

בחירתו של טראמפ היא ככל הנראה כאירוע המשמעותי ביותר של 2016 בשווקים ומבחינתנו מדובר בחגיגה. את מרבית העניין ריכזו מניות הפיננסים, אבל לא לכולם אנו מרגישים בנוח להיכנס. התבניות שאותן אנו מחפשים צריכות להיות ברורות ותואמות לאלה שנלמדות בהכשרת הסווינג (ההרשמה להכשרה זו בעיצומה, שריינו את מקומכם בטופס המצורף).

בהתאם לשיטה הנלמדת, מצאנו את התבנית במניית EWBC כתבנית מצויינת. המניה נמצאה בקרבת שיא כל הזמנים ואנו חשנו שהפריצה תגרום לאופוריה תקשורתית לא קטנה. גם כאן, ברגע הפריצה נותר לנו רק לשים את פקודת ההגנה  (syop loss) במחיר שבו נכנסנו, כך מזערנו את הסיכונים במניה זו.

 

גרף מניית  EWBC

 

התלמידים קובי וגיל שלחו לנו את תמונות המסך שלהם, ובהן רווחים מצטברים של $912 ו-546$ דולר:

 

תמונה של צילום מסך של תלמידים

 

טבלת המניות שלנו כולה ירוקה. תוכלו לראות אותה ע"י השארת פרטים בטופס המצורף מטה ובקשה להצטרף לשירות הסווינג.

 

תמונה של פוזיציות פתוחות

 

-----
הסקירות המופיעות לעיל אינן מהוות בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות אישי המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם כך שהם אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ("הסקירות"). על כן, מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטות השקעה. לא תתקיים שום אינטראקציה בין עורכי הסקירות ו/או חברת סימפל טרייד די.אר.אס בע"מ / בסט טריידר השקעות ויזמות בע"ב ("החברה") ללקוחות החברה בקשר עם תכני הסקירות. החברה לא מבצעת בדיקות אמינות לתכני הסקירות, בפרט לאלו אשר מועברות אליה על ידי צדדי ג'. החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בסקירות, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכני הסקירות ערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או לכך שלא יגרמו הפסדים למשתמשים בו. יש לקרוא את מסמך גילוי הסיכון המלא לפני התקשרות עם החברה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.