הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> אזהרה - Best Trader

אזהרה - Best Trader

המסחר בשוק ההון, במט"ח וכן ביתר זירות המסחר הממונפות הנו מסוכן, בין היתר על רקע התנודתיות הגבוהה בשוק זה כמו גם אפשרויות המינוף, העלולים לגרום הפסדים מהירים, ולכן הוא אינו מתאים לכל אחד.
אין לסחור בכספים אשר הסוחר אינו יכול להרשות לעצמו, מבחינת איתנותו הפיננסית, להפסידם.
כל הוראת ביצוע מחויבת בהגנה ע"י הוראת קטיעת הפסד (סטופ-לוס), בטווחים סבירים, על מנת למנוע הפסדים גדולים.  בתנאי שוק קיצוניים, עלולות פקודות קטיעת ההפסד לא להתבצע בשער, או בכלל.

אין המידע המובא באתר זה משמש תחליף לייעוץ ע"י יועץ מוסמך והוא אינו מהווה המלצה לביצוע ו/או הימנעות מבצוע עסקה מכל סוג שהוא והעושה כך הינו האחראי הבלעדי למעשיו יתכנו השלכות מס בשל רווחים ו/או הפסדים בגין מסחר בשוק ההון / במט"ח / ביתר זירות המסחר  והללו באחריותו הבלעדית של הסוחר ובהתאם לסוג ולזירת המסחר.

השימוש באתר ובשירותים המוצעים בו הינו בכפוף לתנאי השימוש המפורסמים באתר.
 
ט.ל.ח.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.