הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה

קורס מקצועית א

קורס מקצועית א' - של הרשות לניירות ערך

רבים מאיתנו נמשכים לעולם הפיננסים במטרה ברורה אחת "להתפרנס באופן קבוע מעולם הפיננסים". יש המעוניינים לעשות לעצמם ולביתם ופונים למסלולי ניהול תיקי השקעות עצמאיים ומנגד יש המעוניינים להתמקצע בתחומי הפיננסים במטרה לעבור את מבחני הרשות לניירות ערך ולהתפרנס בעתיד כיועץ השקעות / משווק השקעות / מנהל תיקים / סוכן ביטוח / יועץ פנסיוני / משווק פנסיוני.

כאמור, כדי לגשת למבחן "מקצועית א" של הרשות לניירות ערך יש לעבור קורס הכנה מקיף הכולל כ-170 שעות לימוד אקדמאיות.

 

מטרת קורס מקצועית א'


קורס הכנה לבחינה "מקצועית א" של רשות ניירות ערך הנדרשת לקראת קבלת רישיון של יועץ השקעות, משווק השקעות, מנהל תיקים, סוכן ביטוח, יועץ פנסיוני, משווק פנסיוני.
הקורס מועבר לקראת בחינות רשות ניירות ערך וכולל את כל הנושאים בהתאם לדרישות הרשות. הקורס הינו מכוון בחינה - ושם דגשים על נושאים החוזרים על עצמם בבחינות

 

דרישות קדם קורס מקצועית א'


הקורס מיועד לבעלי פטורים בבחינות היסוד כלכלה, סטטיסטיקה ומימון וחשבונאות, אתיקה /יסודות הביטוח (לניגשים לרישיון פנסיוני)

 

היקף קורס מקצועית א'


כ -170 שעות אקדמיות

מיקום הקורס:
תל אביב, חיפה וירושלים

 

היתרונות של קורס מקצועית א'


1. ללמוד מצוות ההדרכה המוביל והמנוסה בארץ.
2. מחיר הקורס כולל את כל חומרי הלימוד הייחודיים לאקדמיה לפיננסים בהתאמה ייחודית לבחינות רשות ניירות ערך.
3. שילוב של תרגולים רבים ומבחנים במהלך הקורס להכנה מיטבית אחוזי מעבר הגבוהים בישראל !
4. הקורסים מועברים ברחבי הארץ: תל אביב, חיפה, ירושלים ובאר שבע.

שאלות ותשובות נפוצות על קורס מקצועית א'

• למי ניתנת הזכאות לפטור מהמבחן מקצועית א' ?
o על פי הקבוע בתקנות הרשות לניירות ערך ניתן להגיש בקשה לפטור מבחינות היסוד לקבלת רישיון לניהול תיקים / משווק פנסיוני, (סטטיסטיקה ומימון, כלכלה וחשבונאות)
לכל מי שיש לו תואר ראשון ב : ראיית חשבון, כלכלה, מנהל עסקים, ביטוח או בנקאות בלבד!!!
התואר חייב להיות מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, ולא ניתן לקבל פטור על סמך תארים אחרים או קורסים ספציפיים.

• שמעתי שאמור להיכנס נוהל חדש של בחינות ברשות לני"ע, ובעתיד לא יהיה פטור מבחינות היסוד לבוגרי כלכלה/מנע"ס, מה ידוע לכם על כך? מה עלי לעשות?
o רשות ני"ע הוציאה לפני כשנתיים טיוטא על פיה בכוונתה לשנות את מבנה הדרישות, ולא להכיר בפטורים של יסודות לבוגרי כלכלה/מנע"ס. טיוטא זו עדיין לא אושרה בוועדת הכספים של הכנסת, ולא ברור אם ומתי תאושר.
המלצותינו ליישום: מומלץ לעקוב באתר הרשות אחרי השינויים. מכל מקום, אנו ממליצים להמשיך ללמוד לפי המתכונת הקיימת, ולא לבזבז זמן על התלבטויות מיותרות.

• במידה ונכשלתי האם אני זכאי לקורס חינם?
o אחוזי ההצלחה אצלנו הם מהגבוהים בישראל כך שרוב הסיכוי שלא תאלצו לשוב לקורס חוזר על כן אנו מקווים  שהסוגיה כלל לא תטריד אתכם. בכל מקרה התשובה היא כן, אך בתנאי שהרישום הוא לקורס עוקב ופעם אחת בלבד.

• האם ניתן ללמוד לבד לבחינות בעזרת ספר בלבד?
o אפשר אבל הרבה פחות מומלץ ללמוד רק עם ספר. רמת קושי הבחינות עולה ממועד למועד ואחוזי ההצלחה הארציים יורדים. בקורס נלמדות אסטרטגיות לימוד חשובות המסייעות בהצלחה בבחינה.
בנוסף בקורס פותרים בחינות אחרונות עדכניות, ומקבלים טיפים חשובים.
בנוסף בחלק מהקורסים (מקצועית א' לדוגמא) מקבלים התלמידים גישה למאגר שאלות אדיר, בו מופיעות שאלות רשות ני"ע ופיתרונות מלאים ומפורטים. כל אלו מגדילים מאוד את סיכויי ההצלחה בבחינה.

 

רוצים פרטים נוספים על קורס מקצועית א' ? השאירו את הפרטים שלכם ונציגינו יחזור אליכם בהקדם

 

תגיות: מבחן מקצועית א', קורס מקצועית א', מקצועית א', קורס מקצועית א' מבחן הרשות לנירות ערך, קורס מקצועית א' של הרשות לנירות ערך

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.