הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> ניהול תיקי השקעות

ניהול תיקי השקעות

 

כמעט כל אזרחי המדינה על כל מגזריה וללא קשר כמעט למעמדם מושקעים בבורסה בין אם ביודעין ובין אם שלא ביודעין, בין אם במישרין ובין אם בעקיפין (באמצעות קרנות הנאמנות, קופות הגמל וכיוצא בזה).


לא לכולנו יש את האפשרות לנהל תיק השקעות בצורה אופטימלית. חלקנו לא בקיאים ולא מתעניינים בשוק ההון, לחלקנו אין די זמן לעסוק בכך בתוך שגרת החיים וחלקנו פשוט פוחדים לקחת אחריות על כספנו.


במידה וברשותכם סכום כסף מסויים, ייתכן ותרצו להשקיע אותו בבית השקעות במטרה להפיק רווח. אין ספק שאי בחירה בנוגע להשקעת כספכם היא למעשה בחירה. ! זוהי למעשה בחירה בהשארת הכסף בפקדונות בבנק. בחירה שכזו עלולה להיות לעיתים הבחירה הגרועה ביותר.


אנו בטוחים כי לא לכל אדם מתאימה אותה השקעה ישנם המעדיפים מסלולי השקעה עתירי סיכון וסיכוי וישנם הסולדים מכך ומעדיפים להציף ערך סולידי תוך נטילת סיכון מינמלי.  זוהי בדיוק מומחיותם של מנהלי תיקי ההשקעות – התאמת אופי ההשקעה למשקיע.


אם החלטתם להשקיע את כספכם בבית השקעות מקצועי, אמין ובעל ניסיון עשיר המקפיד על שקיפות, ושירות מהמעלה הראשונה,  אנו נשמח לסייע לכם בכך.

צור קשר עם נציגינו וקבע באמצעותו פגישה עם מנהל ההשקעות

 

• שירות ניהול תיקי השקעות הינו שירות המסופק ע"י בתי השקעות חיצוניים ועל כן כרוך בתיאום פגישה מראש.

 

אתם מוזמנים להשאיר פרטים באחד מן הבאנרים הבאים על מנת לקבל פרטים נוספים על ניהול תיקי השקעות

  

ניהול תיקי השקעות

תגיות: ניהול תיקי השקעות, ניהול תיק השקעות

אתר ממולץ בתחום של ניהול תיקי השקעות : בית השקעות, ניהול תיקי השקעות

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.