הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר בבורסה >> מערכות מסחר בבורסה >> אורדרנט 2 - אורדרנט החדשה

אורדרנט 2 - אורדרנט החדשה

מערכת המסחר האינטרנטית – אורדרנט החדשה / NEW ORDERNET / אורדרנט 2

יותר מהירה, יותר מפורטת, יותר נגישה, יותר מעוצבת ויותר נוחה.

מערכת המסחר הותיקה, היציבה והאמינה "אורדרנט" מחליפה פנים ומשתדרגת בהתאם לרוח התקופה. מערכת המסחר האיכותית אורדרנט 2 מקבלת לא רק פנים חדשות אלא גם מכלול שלם של כלי עזר לסוחרים כגון: גרפים וכלים לניתוח טכני, סימולטור אופציות מעו"ף (להדמיית מצבי הפוזיציה בכל שער ושער – גם טרם הכניסה לעסקה), יותר פקודות מסחר (כולל פקודת לקיחת רווח ופקודת עצירת הפסד), כלים לנגישות מהירה יותר בין ים המידע, פילוח לסקטורים שונים, תצוגה ברורה (בשיטת החלונות) ועוד ועוד....

מערכת המסחר אורדרנט 2 מיועדת למסחר בבורסה לניירות ערך בת"א בכל מגוון סוגי הניירות (מניות, אופציות, תעודות סל, קרנות ואג"ח).

המערכת מספקת את כל מכלול צרכיו של הסוחר וגם מעבר לכך.

 

 

יתרונות מערכת אורדרנט 2:

1. אורדרנט 2 מצוידת בממשק קל ונוח למשתמש המאפשר בין היתר חלוקה ללשוניות אשר מעניקות לסוחר צפיה מהירה ונגישה למידע שבו הוא מעוניין.
2. אורדרנט 2 הינה מערכת מודולרית המאפשרת עיצוב המסך בהתאם לצרכי הסוחר.
3. פקודות מסחר מתקדמות כגון: STOP LOSS,  TAKE PROFIT , STOP LIMIT, BUY ABOVE. פקודות מסחר יומיות או מתמשכות. [להכרת הפקודות כנס לביטוי "פקודות מסחר" ב"מילון שוק ההון".
4. אורדרנט 2 מכילה גרפים ומכלול אינדיקטורים לניתוח טכני ( DMI, ATR, RSI, ADX, MACD, CCI, רצועות בולינג'ר, סטוקסטיק ועוד...).
5. תצוגה רבת נתונים המאפשרת קבלת ציטוט און-ליין גם בלי להכנס למסך המסחר של המניה הספציפית, כל שנדרש ע"מ לקבל ציטוט מעודכן הוא לחיצה על "רענן". המסך החכם כבר יעדכן את כל יתר הנתונים וגם את הגרף התוך-יומי. מסך "פלא אינטרנט" שמשאיר אותך "בעיניינים" ומאפשר שידור מספר פקודות בו זמנית במניות או בנגזרים/אופציות.
6. סימולטור מובנה להדמיית אסטרטגיות - אופציות מעו"ף.

7. מגוון רחב ביותר של נתונים משוק האופציות - המוצגים באופן קל וברור וכוללות אפשרויות תצוגת נתונים מגוונת בהתאם להגדרת הסוחר.
8. קבלת מידע שוק בצורות ובפילוחים שונים.
9. במערכת המסחר אורדרנט 2 ניתן לסדר מקבץ מניות ומדדים בתיק אישי / תיק מעקב אשר הסוחר בונה לעצמו לפי ראות עיניו.
10. אורדרנט 2 מאפשרת מסחר בכל סוגי המניות, האופציות, הקרנות, והאג"חים שנסחרים בבורסה. כמו כן מצטטת את מדדי המניות השונים.

11. אפליקציית מסחר ל-Iphone המאפשרת לסחור מהחשבון בכל מקום באמצעות הסלולר.

 

אורדרנט 2 זוהי ללא כל ספק מערכת המסחר האולטימטיבית לסוחר / משקיע הפרטי. מערכת מסחר זו נותנת כיסוי רחב של כל חלקי הפזל של שוק ההון הישראלי על כל גווניו והבטיו ומעניקה את חווית המסחר האיכותית ביותר שקיימת היום בשוק.

 

 תגיות: אורדרנט 2, אורדרדרנט החדשה, מערכת מסחר בבורסה,מערכת מסחר אורדרנט 2, אורדרנט 2 החדשה, מערכות מסחר אורדרנט 2, מערכת מסחר אורדרנט 2 החדשה

 

גולשים שצפו בעמוד זה צפו גם בעמוד: תוכנת מסחר בבורסה

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
אורדרנט אורדרנט החדשה NEW ORDERNET ORDERNET גרפים לניתוח טכני כלי ניתוח טכני מתקדמים מסחר באופציות מסחר באופציות מעו"ף אופציות מעוף סימולטור מעו"ף סימולטור אופציות מעו"ף

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.