הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר בוול סטריט >> מסחר בחו"ל עם אינטראקטיב ברוקרס

מסחר בחו"ל עם אינטראקטיב ברוקרס

רוצה לפתוח חשבון מסחר בחו"ל עם אינטראקטיב ברוקרס ? אנחנו הכתובת שלך

כבר לא צריך לקנא באמריקאים, היום כבר ניתן לסחור בחו"ל עם אינטראקטיב ברוקרס גם מישראל. אינטראקטיב ברוקרס - Intractive Brokers
כן, זאת לא טעות, שיתוף פעולה ייחודי שרקמה חברת Best Trader עם גורם המשווק את אינטראקטיב ברוקרס בישראל מאפשר לסוחרים מישראל גישה למסחר בחו"ל עםאינטראקטיב ברוקרס.
אינטראקטיב ברוקרס הינו אחד מהברוקרים הגדולים בעולם עם שווי שוק עצום של למעלה מ-800 מליון דולר (נכון לכתיבת שורות אלו) תחת הסימבול IBKR בבורסת הנאסד"ק.
מיותר לציין כי אינטראקטיב ברוקרס הינו ברוקר מפוקח וחבר רשום ב-NYSE, FINRA, SIPC. מערכות המסחר האיכותיות שלו זוכות בפרסים פעמים רבות ואיכות השירות הגבוהה ידועה בכל רחבי תבל. למערכות המסחר של אינטראקטיב ברוקרס מגוון יתרונות בלעדיים למסחר אוטומטי ופיתוח אסטרטגיות ייחודיות. מערכות המסחר של IB נחלקות לכמה סוגים: מערכות אינטרנטיות, פלטפורמות מסחר להורדה למחשב, אפליקציות מסחר לטלפונים חכמים וטאבלטים וכמובן גם שירות ותמיכה טלפונית בשעות המסחר.
מגוון המכשירים הפיננסיים אשר ניתן לסחור בהם תחת מערכת המסחר הייחודים של אינטראקטיב ברוקרס הוא עצום: מניות, אופציות, חוזים עתידיים, קרנות, תעודות סל, אגרות חוב, מט"ח ועוד. וכל זאת ב-4 יבשות: ארה"ב אירופה, אסיה ואוסטרליה.

חשוב לציין כי לאחר כניסת "חוק זירת סוחר" בתאריך 27.5.2015 Best Trader לא תפנה לאינטראקטיב ברוקרס לקוחות אשר רוצים לפתוח חשבון במוצרים המצריכים "רישיון זירה" כגון: מסחר במט"ח, מסחר ב CFD וכו' וזאת מאחר ואינטראקטיב ברוקרס כפי שיודע לחברה לא עשתה "רישיון זירה" בישראל, אם וכאשר יהיה שינוי שחברת Best Trader תדע היא תעדכן זאת.
לא ניתן למנות את כל היתרונות של אינטראקטיב ברוקרס אלא רק לגעת בהם על קצה המזלג:
מסחר במערכות מסחר  LEVEL1  ו- 2 LEVEL בזמן אמת
ניתוח טכני במערכות גרפים איכותיות ביותר
מסחר ישירות מהגרף
- מגוון רחב מאוד של פקודות מסחר שיתנו מענה לכל רמות הסוחרים
- מידע כללי בזמן אמת ישירות למערכת המסחר
- סקירות שוק שבועיות
- מינוף חשבון המסחר בהתאם לכללי הרגולציה בארה"ב
שיתוף הפעולה הייחודי פותח לסוחר הישראלי אפשרות לקבל את כל היתרונות של אינטראקטיב ברוקרס עם שירות ותמיכה מלאה מישראל ובעברית וכל זאת בעמלות מסחר מהזולות בעולם.
אז לא חשוב במה אתה סוחר... מניות, אופציות, חוזים עתידיים, קרנות, תעודות סל, או אגרות חוב צור איתנו קשר כבר עכשיו וקבל את הצעת המסחר המושלמת והמשתלמת ביותר.

השירות מוצע עם בשיתוף קוואנטום שוקי הון.

 

להורדת מערכת המסחר TWS של אינטראקטיב ברוקרס לחץ כאן

 

תגיות: מסחר בוול סטריט | מסחר במניות | מסחר באופציות | מסחר במט"ח | מסחר בקרנות | מסחר באג"ח | אינטראקטיב ברוקרס

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.