הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> חברת בסט טריידר בשיתוף מספר יזמים משיקה את "פלטפורמת טוגדר" לגיוס המונים

חברת בסט טריידר בשיתוף מספר יזמים משיקה את "פלטפורמת טוגדר" לגיוס המונים

חברת בסט טריידר אשר מובילה מזה כעשור את ענף שיווק ההשקעות והמסחר במסגרת מסחר אלקטרוני בישראל – בבורסות, משיקה בימים אלו ביחד עם מספר יזמים ואנשי מקצוע מהמובילים בישראל את פלטפורמת טוגדר, פלטפורמה ייחודית לצורך גיוס השקעות המונים מהציבור הרחב.
הפלטפורמה זכתה לאהדה  מהתקשורת ומציבור המשקיעים, היות ולראשונה בישראל יושמו התקנות החדשות של הרשות לניירות ערך, המאפשרות לגייס מהציבור הון וחוב תחת מסגרת של מימון המונים לעסקים או מיזמים בתחומים שונים כגון סטארטאפים, מיזמי נדל"ן בארץ ובעולם, ועוד.

 

פלטפורמת טוגדר

כאמור, לטוגדר רישיון לשמש כ"רכז הצעה" מהרשות לניירות ערך בישראל ובפיקוחה החל מחודש יולי 2018, עם זאת יודגש כי פעילות "רכז ההצעה" טרם החלה אך ככזאת היא תחל בעתיד הקרוב.
בשלב זה, טוגדר מפעילה פלטפורמת השקעות המבוססת על מועדון משקיעים, אשר פועל במגבלות חוק נירות ערך, ומאפשר לחבריו להשקיע בחברות ובמיזמים פורצי דרך, לצד משקיעים חכמים ומנוסים.

הרשמה למועדון המשקיעים

 

ההרשמה למועדון המשקיעים של פלטפורמת טוגדר הינה חינם והיא מאפשרת לחברי המועדון להיות הראשונים (ולפעמים גם היחידים) שנחשפים למיזמים אשר יועלו במסגרת הפלטפורמה (לא כל המיזמים יגיעו לשלב ה"רכז הצעה" ויתפחו לציבור הרחב ויהיו כאלו שיגייסו את ההון הנדרש עוד לפני שיגיעו לשלב זה). במסגרת החברות במועדון טוגדר יחשפו המשקיעים למיזמים בדרכים שונות כגון דוא"ל, כנסיםלמשקיעים בליווי נציגי היזמים, מפגשים אישיים ועוד.

 

טוגדר השקעות המונים

פלטפורמת "טוגדר השקעות המונים" שמה לה למטרה להיות מובילת התחום של גיוס מימון המונים, תוך שהיא מסננת ככל האפשר את המיזמים שהיא מציגה בפלטפורמה החדשנית שהיא מציעה.מיזם שאינו עומד בדרישות של טוגדר, לא יוכל לגייס הון במסגרת הפלטפורמה. הסינון נעשה בצורה קפדנית ע"י צוות החברה ובשיתוף יועצים מקצועיים חיצוניים, ע"מ להקטין ככל האפשר את הסיכון לכישלוןשל גיוס משקיעים למיזם.
לקבלת מידע מפורט והתרשמות מצוות המומחים של טוגדר השקעות המונים, אתם מוזמנים לבקר באתר החברה דרך הקישור הבא – פלטפורמת טוגדר.

גיוס המונים לסטארט אפ

חיפוש משקיעים לסטארט אפדרך הפלטפורמה של טוגדר יתאים למיזמים שכבר "עשו כוורת דרך" וכעת חפצים בגיוס הון / חוב עבור המשך הפעילות ומימוש הזדמנויות עסקיותחדשות. הפלטפורמה מתאימה למיזמים או סטארטאפים שכבר עברו תהליך של גיוס הון ממשקיע או משקיעים גדולים ומוכרים בעבר, ולא לכאלו שנמצאים בשלבים הראשונים של תחילת דרכם. בכך למעשה נהנים משקיעי פלטפורמת טוגדר מהיתרון של השקעה בסטארט אפ לאחר שהוא כבר נבדק שוב ושוב ע"י משקיעים מקצועיים לפניהם.

 

מועדון טוגדר

הצטרפו עוד היום למועדון המשקיעים של "טוגדר" ותוכלו גם אתם להשקיע במיזמים שכבר נבדקו ונמצאו מתאימים לפלטפורמה החדשנית של גיוס הון דרך מימון המונים. בואו לגלות מדוע ישראל נחשבת למעצמת טכנולוגיה – אשר זכתה לכינוי Start up Nation .

 

פלטפורמת טוגדר | השקעות המונים | מימון המונים | גיוס הון | גיוס המונים לסטארט אפ | גיוס משקיעים | פלטפורמת מימון המונים | פלטפורמת גיוס המונים |

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.