הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר בבורסה >> מערכות מסחר בבורסה >> אקסלנס טרייד - "טיפרנקס / Tipranks"

אקסלנס טרייד - "טיפרנקס / Tipranks"

ללקוחות בסט טריידר מגיע יותר – כי הצלחתך היא הצלחתנו. אקסלנס משיקה בימים אלו כלי חכם שעשוי להפוך כל סוחר מתחיל לסוחר מתוחכם המתחקה בקלות אחרי הכסף החכם.
לנו בבסט טריידר חשוב שתצליחו במסחר כי רק לקוח מצליח נשאר לקוח נאמן ומרוצה לאורך שנים רבות. אקסלנס


תמיד רציתם לעשות כסף כמו הגדולים אבל בכל פעם שניסיתם להתחקות אחריהם מסתבר שדווקא עכשיו האנליסט שאחריו אתם עוקבים פיספס. אז זהו שמעתה ואילך תהיה מערכת חכמה שתעקוב אחרי המלצות אנליסטים, תנתח את תוצאות המלצותיהם ותדרג אותם ע"י מדדי הצלחה. למערכת קוראים "טיפרנקס / Tipranks" והיא נחשבת היום לכלי החדשני המהווה את המילה האחרונה לסוחרים הפרטיים.


כל סוחר מניות פרטי שסוחר בוול סטריט נתקל באותה בעיה מוכרת "איתור המניות החמות" בזמן אמת ! אז מעכשיו ואילך, במקום לשרוף זמן רב בניסיון לאתר את המניה החמה, להתחיל לנבור בים המידע הלא מאוד רלוונטי (או סתם מידע לא מעודכן), לקרא אינסוף המלצות  סותרות המנתחות את המניה מהבטים שונים אשר מניבים מסקנות שונות לחלוטין אפשר להתחיל להתרגל למערכת חכמה שיודעת לעשות את העבודה עבורנו.


למערכת טיפרנקס - Tipranks מנוע ניתוח טקסטואלי הסורק ברציפות את הרשת בחיפוש אחר המלצות שנתנו אנליסטים מכל העולם למניות הנסחרות בארה"ב. באמצעות אלגוריתם ייחודי, המלצותיו של כל אנליסט נמדדות לאורך ציר הזמן, ומאומתות מול ביצועי המניה בפועל, וכך הוא מדורג במדד ייעודי המשקלל את האיכות המצטברת של המלצותיו. התוצאה היא ש"טיפרנקס - Tipranks" מאפשרת ללקוחות אקסלנס טרייד ללמוד מה הן ההמלצות שהעניקו אנליסטים עבור כל מניה, וזאת בזמן שהאנליסטים המדרגים - מדורגים אף הם לפי איכות התחזיות שנתנו עד כה! בדרך זו תוכלו לתת משקל שונה להמלצות שונות, לעקוב אחר אנליסטים ספציפיים, ולבצע פעולות מושכלות יותר, כל זאת בתוך המערכת של אקסלנס טרייד, בזמן אמת.
מערכות מהסוג הזה היו שמורות עד עתה ללקוחות מוסדיים ובעלויות של אלפי דולרים לחודש אולם כלקוחות אקסלנס טרייד – תהיו זכאים ליהנות ממערכת זה לא תוספת תשלום*.
כדי להשלים את כל מעטפת המסחר שמעניקה אקסלנס טרייד נספר לכם גם שאקסלנס טרייד הוא חדר מסחר מהמתקדמים בישראל המיועד ללקוחות פרטיים. לקוחות אקסלנס טרייד זוכים ליחס מיוחד השמור ללקוחות VIP ומקבלים בין היתר גם: כלים מגוונים למסחר, סקירות יומיות מקיפות ואיכותיות מטובי האנליסטים, סקירות מאקרו ומיקרו, סקירות מט"ח וסקירות אג"ח חו"ל. כל מה שנותר לך זה להצליח...

 

 

עמוד הבית של מערכת טיפרנקס - Tipranks

 

TipRanksמערכת

 

דוגמא של קונצנזוס טנליסטים למניה

 

TipRanks דוגמא מערכת

 

רשימת המניות הטרנדיות

 

TipRanks טיפרנקס

 

דוגמא של המלצות יומיות

TipRanks טיפראנקס


טיפרנקס | Tipranks | אקסלנס טרייד | אקסלנס נשואה | מסחר במניות בארץ | מסחר במניות בחו"ל | מסחר בוול סטריט | איך לבחור ברוקר 

 

* בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של החברה ובכפוף לחתימה על הסכמי פתיחת חשבון.

האמור לעיל הנו למטרת אינפורמציה בלבד ומובא כחומר רקע בלבד. אין לראות במסמך זה ובמידע ו/או הניתוח הכלולים בו הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או החזקה של ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים כלשהם או המלצה להשקעה באפיקים ספציפיים כלשהם. האמור בסקירה זו משקף את דעותיהם והערכותיהם של עורכי הסקירה אשר שמם מופיע בגוף הסקירה ואינו משקף בהכרח את עמדתה הרשמית של אקסלנס נשואה שירותי בורסה בע"מ ו/או כל חברה אחרת מקבוצת אקסלנס נשואה. הניתוח במסמך זה נעשה בהתבסס על מידע אשר פורסם ו/או היה נגיש לכלל הציבור ומידע אחר, לרבות מידע שנאסף ונערך על ידי עורכי הסקירה ומידע הנובע ממקורות אחרים, הנחזה כמידע מהימן, וזאת, מבלי שעורכי הסקירה ו/או החברה ביצעו בדיקות עצמאיות לשם בירור מהימנותו. סקירה זו אינה מהווה אסמכתא ו/או אישור כלשהם למהימנות ולנכונות המידע האמור. האמור לעיל אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע זה או אחר. הדעות והתחזיות האמורות לעיל, עשויות להשתנות ללא כל מתן הודעה נוספת. לפיכך, האמור לעיל אינו מהווה בשום צורה שהיא תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אקסלנס נשואה שירותי בורסה בע"מ, חברות בשליטתה וכך בעלי מניותיהן, מנהליהן ועובדיהן, לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לנזק ו/או הפסד שיגרם מהסתמכות על האמור לעיל, אם ייגרמו. קבוצת אקסלנס, אשר הינה חלק מקבוצת דלק, עוסקת, בין היתר, בניהול תיקי השקעות, מסחר בניירות ערך, שיווק השקעות, ביצוע פעולות בבורסה, בבנקאות להשקעות, חיתום והפצה להנפקות ועשיית שוק בניירות ערך של חברות שונות ובאג"ח ממשלתיות. כמו כן, חברות בשליטתה ובעלי מניותיה, או גורמים אחרים הקשורים עמה באופן זה או אחר מחזיקים או עשויים להחזיק, מעת לעת, במישרין ו/או בעקיפין בניירות ערך או נכסים פיננסיים הקשורים לסקירה זו. למידע אודות היותן של חברות מקבוצת אקסלנס בעלות רשיון שיווק השקעות ולא ייעוץ השקעות ולגילוי נאות אודות זיקתן של החברות האמורות לנכסים פיננסיים ו/או לגופים מוסדיים, ראה לשונית "גילוי נאות" באתר אקסלנס נשואה שירותי בורסה בע"מwww.xnes.co.il  . כל הזכויות בסקירה זו שייכות לאקסלנס נשואה והעברת חלקים מתוכנה לאחרים, שימוש בהם או פרסומם בכל דרך שהיא, ללא קבלת אישור מראש ובכתב מאקסלנס נשואה שירותי בורסה בע"מ וללא ציון הערה זו בגוף הטקסט, במקום הבולט לעין, הנה אסורה, אם לא צוין אחרת.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.