הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר בוול סטריט

מסחר בוול סטריט

 

חברת בסט-טריידר חרטה על דגלה לספק ללקוחותיה את שרותי המסחר במניות בבורסות חו"ל (כולל בורסה וול סטריט) בתנאים האטרקטיביים ביותר בשוק וברמת השירות הגבוהה ביותר.

לקוחותינו המבצעים מסחר עצמאי בוול סטריט נהנים משירותי ברוקרים מפוקחים ואיכותיים ביותר בארה"ב. אשר פרי השקעתם בפיתוח מערכות מסחר מתקדמות ואיכותיות והשקעתם בשירות הלקוחות עומדות לנגד עיניהם ואת התוצאות ההשקעה ניתן לראות בקלות.

 

במסגרת תנאי המסחר אותם אנו מציעים ללקוחותינו המבקשים לבצע מסחר בוול סטריט תוכלו לסחור באחד מבין שני המסלולים או בשניהם יחד:

א. במחיר אחיד לכל עסקה (fix price) - כאשר תבצעו קניה של מניות בשיטת מסחר זו תשלמו מחיר קבוע ואחיד החל מ- 5.95$  ללא קשר להיקף העסקה (עד 3,000 מניות). ועד לעסקאות בהיקף בלתי מוגבל במחירי פיקס.

כלומר התשלום היחידי הוא אך ורק עמלת כניסה / יציאה מעסקה ללא כל עמלות נוספות כגון: שינוי פקודה, ביטול פקודה וכו' וללא קשר לכמות המניות / אופציות אותה רכש. כלומר רכישת 100 מניות או רכישת 3,000 מניות תעלה בדיוק אותו דבר. בשיטה זו יש כמובן יתרון ברור לסוחרים שהיקפי פעילותם גבוהים.

 

מסחר בוול סטריט

 

 


ב. המסלול השני המוצע ללקוחותינו הוא לפי 0.9 סנט למניה (כלומר 0.009$ למניה), מותנה בעמלת מינימום 1.5$ לעסקה.

ללקוחותינו ישנה אפשרות למכור בחסר ( לבצע SHORT) מניות וקרנות סל ( ETF).

Best Trader משווקת 3 מערכות מסחר שונות למסחר בוול סטריט: מערכת מסחר אינטרנטית (WEB), מערכת מסחר LEVEL 1.5  ומערכת מסחר LEVEL 2.

מן הסתם מערכות המסחר האינטרנטיות מתאימות בעיקר למשקיעים או לסוחרים שהיקף פעילותם אינו גבוה ואילו סוחרים על בסיס יומי יעדיפו את מערכות המסחר LEVEL 1.5 , LEVEL2. כל המערכות מאפשרות מגוון רחב של פעולות ופקודות מתקדמות כגון: פקודות עצירת הפסד (SL), פעולות שורטגרפים מובנים במערכת עם ניתוח טכני ברמה הגבוהה ביותר ועוד... המתקדמות בניהן מאפשרות גם התראה על מחירי מניות שהגיעו לשער מסויים, באמצעותינו לא תאלצו לבצע מסחר תוך יומי במינימום 25,000$ (חוק ה-day trade ). ניתן לפתוח חשבון מינימום גם עם סכום 3,000$ . כמו כן קיימת אפשרות לקבלת מינוף עד פי 4 למסחר תוך יומי וכן פי 2 לעסקאות שמגולגלות לילה (OVER NIGHT).

מסחר בבורסות האמריקאיות השונות אינו שונה מהותית ממסחר בבורסה בארץ, יחד עם זאת לא מעט סוחרים נאלצים להעזר בשרותי דילר.

באמצעותינו תזכו לקבל שירותי דילר דובר עברית בכל שעות המסחר ובעלות שיחה מקומית. כל זאת ללא תוספת עלות כלשהי.

מערכות המסחר כוללות אפשרויות ומכשירים פיננסים רבים כגון: אפציות, חוזים עתידיים ומט"ח – והכל בפיקוח מלא כנהוג בארה"ב ובעמלות מסחר נמוכות:

מסחר באופציות בעמלה של החל מ -  1.7$ לאופציה לכל כיוון (ללא מינימום).

מסחר בחוזים עתידיים בעמלה של 1.5$ לכיוון + עלויות בורסה.

 

סוחרים פעילים במיוחד ו/או לקוחות המשתמשים בעוד שרותים ממגוון שרותי Best Trader יזכו להנחות נוספות אף מעבר לעמלות הנ"ל.

 

 

 

תגיות: וול סטריט, מסחר וול סטריט, בורסה וול סטריט, עמלות מסחר בוול סטריט, מסחר בארה"ב, עמלות מסחר בארה"ב, מסחר יומי בבורסה האמריקאית

 

לפרטים נוספים על מסחר בוול סטריט השאר את פרטיך

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.