הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> מסחר אוטומטי במט"ח

מסחר אוטומטי במט"ח

האם חיפשת מסחר אוטומטי בבורסה ?

 

כללי
כאמור בעבר הלא רחוק שימוש באסטרטגיות מסחר אוטומטיות היה נחלתן הבלעדית של גופי ענק בלבד, אולם בשנים האחרונות תופס תחום המסחר האוטומטי מקום הולך וגדל בקרב יותר ויותר סוחרים גדולים כקטנים. השימוש באסטרטגיות מסחר אוטומטיות מקנה לסוחר יתרונות רבים במיוחד בתחום המט"ח ( פורקס ) אשר פעיל 24 שעות ביממה. כיום כל סוחר מצליח שפועל על בסיס אסטרטגיית מסחר קבועה יכול לייצר לעצמו "סיסטם" מסחר אשר יבצע עבורו את פעולות המסחר ע"פ פרמטרים המוגדרים מראש. היתרונות בשימוש באסטרטגיות אוטומטיות הם רבים:מטה טריידר - מסחר אוטומטי

ניטרול רגשות וההשפעות הפסיכולוגיות הנגרמות לסוחר בעת המסחר ולפניו. מי   שחווה  את תחושת המסחר ודאי יודע שטרם כניסה לפוזיציה וגם אחרי הכניסה "רצות" לכל אחד מחשבות רבות בראש אשר גורמות לרבים לטעות בעת לקיחת החלטות. ניסינו פעמים רבות להפעיל לחצים פסיכולוגיים רבים על מערכות מסחר אוטומטית והתוצאה – קשה לשבור את המערכת  היא בלתי "לחיצה".

המנעות מביצוע עסקאות שגויות כתוצאה מטעות אנוש (הקלדת גודל עסקה שגוי, פתיחת פוזיציה בכיוון ההפוך, כניסה לפוזציה בשער לא רצוי וכו').

אין פספוס עסקאות בטח קרה שאמרת פעמים רבות "חבל פיספסתי את הטיימינג לכניסה לעסקה כי בדיוק הייתי ב....." שמערכת מסחר אוטומטית מבצעת עבורך את המסחר – לא תפספס יותר שום כניסה לעסקה.

שליטה על מספר רב יותר של צמדי מטבעות בו זמנית סוחר ידני יכול התמקד בו זמנית במספר צמדים מוגבל מאוד אבל מערכת מסחר אוטומטית יכולה לסחור בו זמנית במספר רב של צמדים.

זמן פנוי רב יותר.

ניהול כספים / ניהול סיכונים עיקבי וללא כל סטיה הסטטיסטיקה לא משקרת לעולם, חישבו לרגע שהמסחר היה מתבצע ללא כל עמלות או מרווחים (SPREAD) - במצב כזה אפילו אם הייתם לוחצים באופן אקראי LONG או SHORT הסיכויים שלכם להצלחה ולכישלון בכל פוזיציה היו 50%. מכאן אתם יכולים להבין שהכל תלוי בכם – סוחר ממושמע, כזה שמציב לעצמו מספר כללי ברזל בנושא ניהול סיכונים לעולם לא יפסיד לאורך זמן כי בסופו של דבר גם אם הפסיד במספר פוזיציות רצופות – בסוף הסטטיסטיקה תתאזן (ואז ההפסד המקסימלי לסוחר לא מנוסה ללא כל רקע בתחום אך מקפיד על כללי ניהול סיכונים יהיה גובה העמלות ו/או המרווחים שהוא ישלם). 

    

כללי ניהול הסיכונים אשר סביר להניח שישמרו עליכם אם תקפידו עליהםמסחר אוטומטי

                                                 

  1.   לעולם אל תמנף עסקה בהיקף העולה על פי 5 מגודל חשבון המסחר שלך!                      

  2.   תמיד תשתמש בפקודת עצירת הפסד Stop-Loss ויחד עם זאת הקפד על כך שההפסד

         המקסימלי המותר מבחינתך  יהי מקסימום 5% מגודל החשבון שלך(בעסקה אחת).

  3.   לכל עסקה מתוכננת יש יעד רווח מסויים. חייבים להקפיד שבכל עסקה עתידית פוטנציאל

        הרווח בפיפסים יהיה לפחות כפול מהצפי המקסימאלי להפסד (מהמרחק לנקודת עצירת ההפסד)

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
להורדת גירסת הדגמה אנא מלא הפרטים הבאים:
הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.