הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סיכום שבועי של מדד ת"א 25 (המעו"ף)

סיכום שבועי של מדד ת"א 25 (המעו"ף)

סיכום שבועי עבור מדד ת"א 25:

http://www.screencast.com/t/q5zt56YC

 

כפי שאתם יכולים לראות בגרף השבועי המצורף, לא קרה דבר במדד שלנו בשבוע שעבר. אנו מוצאים את עצמנו, שוב, ממש באמצע תחום הדשדוש הרחב (1 סגול). העובדה שכסף ממשיך לצאת מן המדד (2 סגול), ושאינדיקאטור המומנטום מרחף קצת מתחת לקו ה-0 שלו, כל אלו אינם מוסיפים לדעתי אלמנטים שליליים מספיקים, ושאפשר לאחוז בהם לתחזית סבירה כלפי העתיד של הטווח הבינוני.

תחום הדשדוש הוא רחב, בין 1110 ו-1030, ומהווה את החלק התחתון של תחום דשדוש רחב עוד יותר, הקיים בין 1180 ו-990. מה לעשות, ואין מה לומר יותר מכך. למרות כל הסערות בעולם, המתרחשות סביב המשבר באירופה, ההאטה הסינית, וההחמרה הגדולה בנתוני המקרו בארה"ב (כולל מעשי הנגידים המנסים לרכך את הפסימיות הנובעת מכל האירועים האלו), המדד שלנו מסרב לתפוס כיוון, ומסתפק בלתת כסף לכותבי האוכפים סביב רמות האמצע של הדשדושים שהזכרתי.

יש אמנם 90 נקודות מדד בין הנמוך לגבוה, אבל בגלל התזזיתיות הקיימת כאן, ובגלל שנדרשים אישורים למגמה של הטווח המוצג, רוב השחקנים הפועלים על פי כללי המגמה, וכלי הניתוח של המומנטום, נמצאים כרגע בבעיה.

בחו"ל זה קצת שונה (והרבה תלוי בנכס), אבל האי וודאות שולטת שם גם כן, ובגדול.

 

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.