הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סיכום שבועי של מדד ת"א 25 מאת משה שלום FXCM

סיכום שבועי של מדד ת"א 25 מאת משה שלום FXCM

סיכום שבועי עבור מדד ת"א 25:

 

http://www.screencast.com/t/cnccM7hUg

 

עוד שבוע של תסכול, ושל חוסר החלטיות. המדד ניסה השבוע לצאת מן המסגרת הקשה של המשולש המתכנס (1 סגול) אבל נתקע בדופן העליונה שלו, וחזר בחוזקה פנימה. חדשות מחו"ל, אירועי מניות ספציפיות, הכול מגולם בתנועה של המדד כולו, וכפי שאתם יכולים לראות, למעשה לא קרה דבר.

אזור המחיר סביב 1065 הוא מרכז העניינים לכותבי האופציות, וכך זה יישאר עד שלא נצא מן הכלוב, שבו המדד מסתובב כמו אריה מדוכא. שביב של תקווה חיובית נמצאת בעובדה הפשוטה שהניסיון ליציאה מאותו כלוב, היה כלפי מעלה.

אמנם התקבלה דחייה קשה הפעם, אבל הכוונה היא החשובה במקרה זה. אישור חוק הבריאות של אובמה, והמהלכים שאנו שומעים מצד מנהיגי אירופה בכינוס ה-19 במספר שלהם (מאז תחילת המשבר היווני הראשון של 2010), מביאים אותי לחשוב שנראה תחילת שבוע חיובי, ואולי הצלחה במקום שבו ראינו עד עתה כישלון, דהיינו פריצת המשולש.

כרגיל, האינדיקאטורים ב-2 ו-3 סגול אינום עוזרים כי הם מלווים את המחיר, ללא סטיות, וללא מצבי קיצון.

 

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.