הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סיכום שבועי של מדד ת"א 25 6.7.2012 מאת משה שלום FXCM

סיכום שבועי של מדד ת"א 25 6.7.2012 מאת משה שלום FXCM

סיכום שבועי עבור מדד ת"א 25:

http://www.screencast.com/t/uQ81YywK8

היום, יום שישי, יפורסמו נתוני התעסוקה החשובים בארה"ב. זה ישפיע מאוד על המסחר בוול- סטריט, וכמובן בפתיחה של השבוע הבא במדד שלנו, אבל בראייה על מה שקרה השבוע, נאמר מייד שהמדד שוב איכזב במידה רבה.

למרות העליות המדהימות בחו"ל, המדד שלנו נשאר במקומו, כאשר העלייה היפה של יום ראשון הקודם, נעלמה כלא היתה תחת הגג של 1085. שימו לב שרמה זו, המשלבת התנגדות ורמת תיקון פיבונצ"י של 38.2%, מהווה מעצור למדד מאז תחילת החודש.

האינדיקאטורים גם הם סותרים במידה רבה:
כניסת הכסף ב-2 סגול, מראה שלילה, וזאת בניגוד למומנטום, ב-3 סגול, המראה שיפור.

אסכם כך:
דחיפה רצינית מעלה, כתוצאה מהתפתחות חיובית בתעסוקה האמריקאית, ומעבר מוכח של רמת ה-1085, תוביל את המדד ל-1100-1110. אחרת, נראה מייד את 1060 שוב, כאשר שבירה של זו תצביע מייד על 1030. ככה זה כאשר יש דשדוש.

החלטתי לצייר גבולות של תעלה עולה מינורית כדי להביע את התקווה לצד החיובי.

 

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.