הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> תמיד נחמד לזכות בפרסים – ובמיוחד בערב חג האורים - Best Trader

תמיד נחמד לזכות בפרסים – ובמיוחד בערב חג האורים - Best Trader

03-12-2013

החג הזה עשה שמח לחלק מהמשקיעים בשוק ההון. גם בלי קשר לעדנה לה זוכים לאחרונה המשקיעים בשוק ההון, בימים האחרונים חלקם התבשרו כי זכו בפרס כזה או אחד בתחרות המשקיעים של חב' Best Trader.
בתחרות שננעלה ערב חג החנוכה נדרשו המשתתפים להעריך מה יהיה שער הנעילה של מדד הS&P500- ביום מסחר ספציפי 27.11.2013. שפע הפרסים שחולקו למשתתפים גרר היענות רבה. בתחרות לקחו חלק משתתפים רבים, חלקם כסוחרים פרטיים אלמוניים בשוק ההון, חלקם ללא ידע מקדים וחלקם דמויות מוכרות בקהילת הסוחרים בשוק ההון ובניהם מנהלי תיקים, ספקי איתותים ומנתחים טכניים ידועים.
רוב רובם של המשתתפים כיוון כמובן לזכיה ב-3 הפרסים הראשונים בתחרות שהיו פרסים כספיים: מקום ראשון 2,000$, מקום שני 1,000$, מקום שלישי 500$ (הכסף הופקד לחשבון מסחר שעומד לרשותם לתקופה של 90 יום ולאחר מכאן הם רשאים למשוך את הכסף גם אם לא ביצעו כלל פעולות מסחר), אך לא מעט משתתפים נהנו מעצם ההשתתפות וזכו לקבל פרסי השתתפות שווים במיוחד בדמות מנוי לעיתון הכלכלי הפופולארי – "כלכליסט".
מוזרה ומעניינת כאחת היא העובדה שדווקא הזוכים בשלושת המקומות הראשונים הינם סוחרים אלמוניים לחלוטין (פרט לזוכה במקום השלישי אשר היתה סוחרת מוכרת בשוק המעו"ף הישראלי אך לא פעילה במסחר בחו"ל). מה שמוכיח שוב שדווקא בשוק המניות גם הסוחר הפרטי הקטן יכול לתת פייט לא רע מול המקצוענים.


לצפייה ברשימה המלאה של הזוכים ותמונות של שלושת המקומות הראשונים לחץ כאן


לאור ההצלחה עמלים בימים אלה בחברת Best Trader על קיום תחרות נוספת שתושק בקרוב. התחרות שתושק תהיה שונה ומאתגרת יותר. מטרת התחרות החדשה היא ליצור תשואה גבוהה ככל האפשר בפרק הזמן שיוקצב. לכל משתתף יוקצה סכום קבוע בחשבון דמו ובו יותר לו לבצע עסקאות לונג ושורט במניות אמריקאיות אך כדי לא ליצור עיוות לא תינתן האפשרות לבצע עסקאות באופציות. צמרת התשואות של הסוחרים המובילים בתחרות תפורסם אחת לשבוע. נשמע מעניין?
Best Trader מבטיחים להפתיע שוב ושוב וזאת בין היתר במטרה ליצור עניין רב בקרב קהילת המשקיעים בשוק ההון.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.