הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> לימודי שוק ההון >> אסטרטגיות מסחר על בסיס ניתוח טכני >> מסחר לאחר פריצת רמות תמיכה / התנגדות

מסחר לאחר פריצת רמות תמיכה / התנגדות

אסטרטגיית מסחר נוספת ונפוצה ביותר היא מסחר לאחר פריצת רמת מחירים מסויימת. גם כאן השימוש בשיטה פשוט יחסית אם כי מעט נוגד את ההגיון.
בשוק המט"ח נפוץ מאוד השימוש בהוראות מסחר כמו SL ו-TP. מיקום של ריבוי הוראות כאלו מעל/מתחת נקודת שיא/שפל מסויימת יכול להביא במצב של פריצת מחיר לצבירת מומנטום והעצמת כוחות השוק הפועלים באותו כיוון (המון הוראות סגירת/פתיחת פוזיציות נזרקות לשוק בו זמנית). התוצאה המתקבלת תיהיה בד"כ תזוזה מהירה במחיר עם כיוון הפריצה. לסוחרים שאינם מכירים את התופעה הזו השימוש בשיטת מסחר זו יראה מגוחך וזאת מהסיבה שלמעשה מבצעים את פעולת הקניה (לונג) בשער גבוה (לאחר פריצת רמת המחיר הגבוהה) ומבצעים פעולת מכירה (שורט) בשער נמוך (לאחר פריצת המחיר הנמוך).

גם באסטרטגיית מסחר זו חשוב מאוד להקפיד על SL קצר היות ויכולה להיות פריצה שלא תצבור מומנטום או תתקל בהתנגדות גדולה מידי ותשנה את כיוונה. כמו כן רצוי מאוד להשתמש באסטרטגיה זו אך ורק עם כיוון המגמה הראשית. ראה תמונה מצורפת.

 

אסטרטגיית פריצה

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.