הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה

מסחר בטווח צר / בדשדוש

אחת האסטרטגיות הנפוצות ביותר במסחר במט"ח היא "אסטרטגיית המסחר בדשדוש". השימוש בה בשוק המט"ח נפוץ ביותר בעיקר מהסיבה שרוב הזמן השוק נמצא בדשדוש. השימוש בשיטה הוא פשוט מאוד:

 

 

1. מזהים צמד מטבעות שבו אנו רואים שרמות המחירים כלואות בטווח מוגדר ועדיין פוטנציאל התנועה בין נקודות התמיכה וההתנגדות מספק אותנווהוא צר מידי (בהתחשב בכך שפוטנציאל הרווח יהיה לפחות כפול מפוטנציאל ההפסד).

 

2. ממקמים הוראת מכירה מסוג SELL-LIMIT או הוראת קניה מסוג BUY-LIMIT (בהתאם למצב על הגרף). במקביל משדרים הוראת STOP-LOSS קצר בהתאמה (או שה-SL ימוקם מספר מועט של פיפסים מעל הוראת המכירה או שהוא ימוקם מספר מועט של פיפסים מתחת להוראת הקניה).


3. לאחר שידור פקודות ה-SL נותר לנו רק לשדר פקודות לקיחת רווח TAKE-PROFIT. הפקודה תמוקם מעט מעל לנקודת השפל בדשדוש או מעט מתחת לנקודת השיא בדשדוש.

 

* מסחר בדשדוש יכול להניב מספר פוזיציות מוצלחות בכל גל דשדוש - ראה תמונה מצורפת. על מנת לשמר את הרווחים חובה להשתמש בפקודת עצירת הפסד.

 

מסחר באסטרטגיות דשדוש

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.