הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה

וול סטריט - WALL STREET

וול סטריט (WALL - STREET) - שמו של רחוב במנהטן בו ממוקמת הבורסה לניירות ערך של ניו-יורק, אשר נחשבת לגדולה ולמשפיעה בעולם. בגלל חשיבותה והשפעתה הרבה של בורסת NYSE - הפך השימוש במילים וול-סטריט לשם נרדף לשווקי המניות של ארה"ב בכלל וזאת  על אף שבארה"ב יש מספר בורסות שמידת השפעתן משמעותית ביותר. וול סטריט

הבורסות בארה"ב:

כאמור הבורסה הגדולה ביותר בארה"ב היא הבורסה של ניו-יורק - NYSE. בורסת NYSE החלה את דרכה כבר בשנת 1792. שיטת המסחר ב-NYSE נעשית באופן הבא: הוראות הקניה והמכירה מגיעות ברוקרים / חברי הבורסה ואלו משדרות את ההוראות לקומת המסחר. בקומת המסחר הפקודה מגיעה לנק' ביצוע העסקה ורק לאחר ביצועה פרטי העסקה משודרים לחברת הברוקרים / חבר הבורסה ומשם ללקוח.

הבורסה השניה בגודלה היא בורסת הנאסד"ק - NASDAQ (ראשי תיבות של: NATIONAL ASSOCIATION OF SECURITIES DEALERS AUTOMATED QUOTATION SYSTEM). בבורסה זו מתבצע המסחר בשיטה הממוחשבת.

הבורסה השלישית בגודלה היא בורסת אמקס  - (AMEX (AMERICAN STOCK EXCHANGE.

 

כמו כן קיימות בורסות נוספות קטנות יותר בחשיבותן:

THE CHICAGO STOCK EXCHANGE

THE BOSTON STOCK EXCHANGE

THE PACIFIC EXCHANGE

THE PHILADELPHIA STOCK EXCHANGE

לכל אחת מהבורסות תנאים משלה לצורכי רישום למסחר, אופן המסחר שונה ואפילו אופי החברות הנסחרות שונה.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.