הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה

מסחר ממונף

מסחר ממונף - מסחר שבסיס ההון המושקע הוא בטחונות בלבד. כספי הבטחונות מהווים ערובה בסיסית לפתיחת העסקה הנעשית בשווי גבוה מן הסכום שהושקע (בשונה ממסחר במניות בו המחזיק במניה / בעל המניה משלם עבור המניה את מלוא עלותה כבר בעת רכישתה). תחום המסחר הממונף הולך ותופס תאוצה במיוחד בשנים האחרונות (עם ההתקדמות בתחום האינטרנט). בין המכשירים הפיננסיים הנמנים במסחר המסחר הממונף ניתן לכלול את המסחר במט"ח / מסחר בפורקס / FOREX / FX, מסחר בחוזים עתידיים / futures, מסחר בחוזים על מניות CFD's, אופציות ועוד. הפוטנציאל הרב הטמון במכשירים הפיננסיים הממונפים (הסיכוי) לעומת הסיכון המוגבל מושך יותר ויותר סוחרים לתחומים אלו,  אך רבים מסרבים להפנים כי השימוש במינוף יכול לשמש כמכשול באם רואים רק את פוטנציאל הרווח מול העיניים ונוקטים באסטרטגיות לא אחראיות, ללא רכישת מיומנות מסחר בשוק ההון (ללא כל הכשרה פיננסית או לימודי שוק ההון )  ובמינוף גבוה יתר על המידה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.