הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה

ציטוט - Quote

ציטוט - Quote
הצגת מחירה של מניה/אגרת חוב וכו' בבורסה לני"ע בת"א נעשית באגורות לכן אם ניקח לדוגמא את מחירה של מניית טבע  הנסחרת במחיר של 160 ש"ח למניה בודדת אחת יוצג מחירה באגורות לפי שער 16,000. 
קבלת ציטוט מדילר בחדר מסחר או באמצעות האינטרנט תכלול תמיד שני שערים: האחד הינו שער הקניה והשני הינו שער המכירה. במערכות המסחר הממוחשבות ניתן אף לצפות במחירי הקניה והמכירה / הביקוש וההיצע של שלושת המוכרים והקונים בשערים האטרקטיביים ביותר. כלומר: בעמודת ההיצעים יוצגו שלושת ההצעים של המוכרים המעוניינים למכור בשער הזול/הנמוך ביותר ואילו בעמודת הביקוש יוצגו שלושת הביקושים של הקונים המעוניינים לקנות בשער היקר/הגבוה ביותר. מובן מאליו כי ברגע שנוצר מפגש בין רמות הביקוש וההיצע כלומר בין הקונה למוכר מתבצעת עסקה וטבלת הביקושים וההיצעים מתעדכנת - ואנו מקבלים ציטוט חדש.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.