הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> לימודי שוק ההון >> מילון שוק ההון >> תעודת זהות בנקאית

תעודת זהות בנקאית

תעודת הזהות הבנקאית היא עוד אבן בדרך לשיפור איכות השירות ועידוד התחרותיות בין חברי הבורסה שאינם בנקים (בתי השקעות גדולים) לבין הבנקים עצמם. לכל לקוח בנק תופק תעודת זהות בנקאית שתספר לכל המעוניין אודות אותו לקוח.
למעשה היום קיים מצב אבסורדי שבו לקוחות שעליהם קיים מידע שלילי ידוע לכל (חשבונות מוגבלים, תיקי הוצאה לפועל וכו') אך חשבונות של לקוחות טובים נשמרים בקנאות ע"י הבנקים משום שאלו לא היו מעוניינים שהמידע הזה יצא החוצה.
כעת, התעודות זהות הבנקאיות יתנו תמונה רחבה יותר על כל לקוח ותביא בהכרח למצב שבו התחרות על האשראי הבנקאי שמוענק ללקוחות תגבר. זאת ועוד, המידע שיופק עשוי לפתוח לתחרות תחומים נוספים כמו למשל, מידע על היקף הפעילות הבורסאית של לקוח עשוי להוזיל עבורו גם את עמלות המסחר ועוד כהנה וכהנה.
לקוח טוב, שירצה להראות לאחרים שהוא טוב ע"מ לקבל הצעות מוזלות בעמלות ו/או באשראי ו/או בתחומים בנקאיים אחרים יבקש ויקבל מהבנק את תעודת הזהות. סביר להניח שעצם הבקשה ידליק נורה לבנק אשר מראש עשוי להציע עמלות מוזלות ואטרקטיביות יותר ע"מ למנוע נטישת הלקוח.
כן, אם זה מזכיר לכם משהו אתם צודקים, פתיחת השוק לתחרות מזכירה במשהו את הצעדים שעשה בשעתו שר התקשורת משה כחלון ומאז זכה לשבחים רבים. מסתבר שכשרוצים לפתוח שווקים לתחרות ניתן לעשות זאת די בקלות.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.