הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה

פינרה - FINRA

פיקוח ורגולציה על המסחר של FINRA

במקום שבו יש חוקים ברורים, חד משמעיים ומתנהלת אכיפה קפדנית של החוקים – בדרך כלל תישמר הגינות המסחר משום שגם הרמאים לא ירצו לקחת סיכון. ארה"ב, כך ידוע לכל, מקפידה על הרגולציה הקפדנית ביותר בעולם המסחר / פיננסים. בארה"ב, מרכז עולם הפיננסים והעסקים של העולם החופשי, כך מבינים כולם, אסור שיהיה חשש ולו קלוש למשקיעים משום שערעור ביטחון המשקיעים עלול להביא להרס וחורבן של הכלכלה הגדולה בעולם. לשם כך בדיוק יש גופים רגולטורים איכותיים ונשכניים במיוחד.

Financial Industry Regulatory  Authority) - FINRA) היא קיצור למילים רשות הפיקוח הפיננסית האמריקאית או במילים פשוטות הרגולטור העצמאי הגדול ביותר בארה"ב המבטיח התנהלות הוגנת וישרה מול המשקיע, מטרתו הגנה על טובת המשקיע במסחר והוא עושה זאת בדרכים רבות (לא כן המקום לפרטם). 

לפינרה יש מערכת חוקים / כללים לפיקוח על המסחר. חברות בפינרה מקנה לברוקר חותמת כשרות / איכות שבה הוא יכול להתהדר. ברוקר שאינו מפוקח הוא ככל הנראה ברוקר שלא מעוניין שיפקחו על מעשיו מסיבותיו ואילו ברוקר מפוקח הוא במרבית המקרים ברוקר אמין, מוכר ובעל איתנות פיננסית.

תגיות: FINRA, פינרה, FINRA רגולציה

רוצים לפתוח חשבון עם ברוקר בעל פיקוח של FINRA? מלאו את פרטייכם מטה

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.