הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> לימודי שוק ההון >> סדנת מסחר בשוק ההון מאת שניר אחיאל

סדנת מסחר בשוק ההון מאת שניר אחיאל

סדנת המסחר האינטרנטית המושלמת שתביא אותך ליישור קו עם יתר הסוחרים המתחילים המעוניינים להתחיל בקורס המסחר בשוק ההון בניצוחו של שניר אחיאל.  סדנת מסחר בשוק ההון
שניר אחיאל הינו סוחר יומי בשוקי ההון (מט"ח, סחורות, מדדים, מניות)  מזה 6 שנים ועושה זאת בהצלחה רבה. לאחר שנים של הצלחה החליט שניר לשלב במסגרת המסחר שלו גם הדרכות וליווי סוחרים בשוק ההון. שניר רואה בשיתוף הידע שצבר עם השנים סוג של שליחות.
כדי להתחבר לקורס שוק ההון, להבין אותו ולהפיק ממנו את המרב גם ללא ידע מקדים, כדאי ורצוי להרשם לסדנת המסחר שמטרתה הינה קורס מבוא / קורס מקדים הבא לקדם גם את הסוחרים החדשים שבנינו ולהביאם לרמה בסיסית של קריאת גרף המחירים של מניות / מט"ח / תעודות סל / חוזים עתידיים / או כל מכשיר פיננסי אחר.
לשניר אחיאל גישה ייחודית בכל הקשור לקריאת הגרפים. שניר בוחן את הגרף כשהוא "נקי" לגמרי ממתנדים ועזרים אחרים. לגישתו של שניר הנרות היפניים ומבנה המחירים יוצרים תבניות שהם ורק הם יכולים ללמד אותנו טוב יותר מכל מתנד על יחסי הכוחות בשוק, נקודות הביקוש וההיצע ומה שביניהם.
הקורס הינו בעלות סמלית בלבד מתוך הבנה ברורה שהנרשמים יחשפו למידע שיוכיח להם שאפשר לנצח את השוק באמצעות הגרף ובלבד. רבים מהסוחרים מחזירים את עלות הקורס עוד במהלכו.

 

 

עלות הסדנא הינה 500 ש"ח בלבד

 

תגיות: איך לבחור ברוקר, סדנת מסחר בשוק ההון, סדנת מסחר לשוק ההון, סדנא למסחר בשוק ההון

 

להרשמה מלא את פרטייך למטה

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.