הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מאמרים שוק ההון >> איך לעשות כסף ?

איך לעשות כסף ?

איך לעשות כסף ? זוהי שאלה שמעסיקה הרבה אנשים

אחד מהחלומות הכי מבוקשים של אנשים בעולם המערבי הוא להיות עשיר או במילים אחרות איך לעשות כסף ? להיות עשיר ולעשות כסף קל זאת לא סתם משאלה, כולנו רוצים לעשות כסף משום שכולנו מבינים שעל אף שאולי לא מדובר בדבר הכי חשוב בעולם, ועל אף שלא זה מה שיעשה אותנו בהכרח מאושרים יותר, להיות איש עשיר זה בוודאי הרבה יותר נוח מאשר להיות עני או אפילו ממוצע ומי לא היה רוצה חיים נוחים? איך לעשות כסף ?
אז איך לעזאזל ניתן לעשות כסף ? איך פורצים את תקרת הזכוכית ועוברים ממצב של איש ממוצע למישהו שבאמת מרוויח הרבה כסף ואם אפשר אז אפילו עושה זאת בקלות יתרה...
התשובה היא כמובן מורכבת משום שיש ככל הנראה מספר דרכים לעשות כסף. בואו ונבחן את האפשרויות אחת לאחת:
1. עבודה קשה
2. לפתוח עסק
3. להשקיע בבורסה או בנדל"ן
אז בואו ונחשוב על האפשרויות המוכרות לנו כל כך אחת לאחת. האם עבודה קשה מאפשרת באמת לפרוץ את תקרת הזכוכית ולהפוך מממוצע לעשיר? אולי אם אתם עוסקים במקצוע מאוד ייחודי ומשמשים בתפקיד מאוד בכיר. יש אכן מספר מצומצם של שכירים שמשתכרים בסכומי כסף נכבדים מאוד (רופאים בכירים, מנהלי פרויקטים בתחומי ההי-טק, מנכלי"ם בחברות מסויימות ועוד כהנה וכהנה) – אך כל אחד ואחד מאיתנו צריך לשאול את עצמו האם ממקום מושבו הוא רואה את עצמו מטפס לנקודות המפתח שבהם אכן ניתן לגעת בסכומים השמנים או שסולם הדרגות במקום העבודה שלך כנראה לא יאפשר זאת...
ברוב המקרים שאני מכיר השכירים מרכיבים את הפאזל הגדול שבונה את ממוצע השכר הארצי ואלו שזוכים לשכר הגבוה באמת עשויים מחומר מיוחד והם בבחינת שברירי אחוזים מן הכלל.
פתיחת עסק היא בהחלט גורם שיכול לשנות את תמונת המצב הפיננסי של אדם ולהעבירו מסטטוס של אדם ממוצע לסטטוס גבוהה יותר אך יחד עם זאת חשוב לזכור שברוב המקרים עסקים, כ-90% מהעסקים (ובמיוחד עסקים קטנים וחדשים) אינם שורדים יותר מאשר שנתיים ראשונות משום שרוב העסקים לא מצליחים לעבור את תהליך בניית העסק בהצלחה. בניית עסק מצריכה המון משאבים, לרבות משאבים פיננסיים ויכולות ניהול מרשימות משום שעסק בתחילת דרכו כרוך ברוב המקרים הן בהשקעה כספית לצורך הקמת העסק והן בהון התחלתי מספיק לשנים הראשונות שבהם העסק נבנה ועד להגעה למצב שבו הוא מספק הכנסה הולמת לבעליו.
השקעות בבורסה או בנדל"ן הן אחת האפשרויות היותר נפוצות ויותר מציאותיות למי שרוצה לשנות את מצבו הפיננסי ממעמד של ממוצע למעמד גבוה יותר. היום יש לא מעט דרכים הן ללמוד להשקיע והן לפנות לעזרתם של גורמי מקצוע העוסקים בתחום ולהעזר בשירותיהם. השקעה נכונה יכולה להניב הכנסה פסיבית קבועה המתווספת לשכר של המשקיע ויחד עם זאת לא גוזלת ממנו זמן רב מידי לטיפול בהשקעה. כמובן שבחירה מהסוג הזה עשויה לסייע לשדרוג המעמד אך אם היא נעשית באופן חד פעמי השיפור לא יהיה מהותי. השקעה טובה ומשדרגת היא כזו שבה הרווחים / התשואה שנוצרת מופנית כמעט באופן אוטומטי להשקעות נוספות ובכך נוצר מעגל אין סופי שעשוי להניב שדרוג גדול עם השנים.
עשיית כסף היא לא דבר של מה בכך, היא דורשת זמן מחשבה, תכנון אסטרטגיית כניסה ויציאה, הערכות לתרחישים שונים וגם מזל לא יזיק (כמו בכל דבר). מן הסתם ככל שחושבים על כך בגיל צעיר יותר ומיישמים זאת סיכויי ההצלחה גבוהים יותר משום שיש בידינו די זמן לתקן את נקודות הכשל ולשפר את הטעון שיפור. ביצוע בגיל מתקדם לא מותיר מספיק זמן שיפור וגם לא ממש עוזר (מי היה רוצה שיהיה לו כסף בגיל 80? כולנו רוצים כסף כשאנו צעירים ויכולים להנות ממנו).
איך לעשות כסף | איך להרוויח כסף | איך להתעשר | איך לעשות כסף בבורסה | איך לבחור ברוקר | איך לעשות כסף בשוק ההון | איך לעשות כסף באינטרנט

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.