הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מאמרים שוק ההון >> ביטוח משכנתא הדברים שחשוב לדעת

ביטוח משכנתא הדברים שחשוב לדעת

ישראל ידועה במספר רוכשי הדירות הגבוה שלה ביחס לעולם (בחלקים אחרים בעולם ישנם רבים החיים בשכירות מבלי לרכוש דירה). כל רוכש דירה ביטוח משכנתאהעושה זאת בעזרת משכנתא מקבל מהבנק רשימת תנאים בהם הוא חייב לעמוד ובניהם גם המצאת ביטוח מבנה וביטוח חיים של הרוכשים. ביטוח חיים מיועד להגן על הבנק ועל הרוכשים בכל מקרה בו אחד הלווים (או יותר מאחד) ילכו לעולמם בעוד יתרת המשכנתא טרם סולקה. במקרה כזה הביטוח ישלם לבנק את יתרת המשכנתא כך שיתר בני הבית יוכלו להמשיך ולחיות בבית הנרכש מבלי לדאוג להחזרי המשכנתא.ביטוח משכנתא

ביטוח מבנה מיועד להגן על הבנק ועל הרוכשים מפני מקרים בהם ישנו נזק למבנה (חלקי או מוחלט) שנגרם ע"י שריפה, התפוצצות, רעידת אדמה או אחר. כשרוכשים ביטוח מבנה למשכנתא רצוי לבחון גם רכישת הרחבות של הביטוח כך שחלילה והמבנה ינזק לא יקרה מצב שבו רק הבנק יקבל מהפוליסה את החלק המשועבד והרוכש ישא את כל יתרת הנזק אלא שהנזק במלואו יכוסה ע"י הביטוח.

יתרה מכך, לעיתים עלול להיווצר מצב בו בעת שריפה האש תתרחב וגרום נזקים גם לדירות הסמוכות לדירה / הבית המבוטח ועל כן כדאי לבחון גם כיסוי של נזקים לצד ג'. (לא הייתם רוצים לקבל החזר על הדירה שניזוקה לכך ומצד שני להיתבע ע"י השכן שלכם ואז אולי להיאלץ לשלם לו את כל עלות הנזק שנגרם לו).

אם כבר חשבתם לכסות את עצמכם במקרים כמו שריפה ו/או נזקים אחרים העשויים למבנה רצוי לחון גם ביטוח ליתר תכולת הבית. תכולת הבית עשויה להגיע לעשרות רבות ואף למאות אלפי ₪, התעלמות מכך עשויה להיות הרת אסון במקרה ביטוחי מהסוגים הללו.

ביטוחי משכנתא הם מונח כללי למשהו שהבנק דורש מהלווים כדי לבטח את עצמו. לווה נבון חייב להבין שאם ידאג רק לדרישות הבנק הוא עשוי חלילה במקרה ביטוחי למצוא עצמו כמעט חסר כל ועל כן חשוב מאוד להבין טרם רכישת פוליסת הביטוח מהם הכיסויים הנרכשים וגם מה הם לא מכסים.

לקבלת הצעת מחיר לרכישת ביטוח משכנתא מהחברות המובילות בענף השאר פרטיך.
 

חשוב לדעת:

ü      החסכון הממוצע ללקוחות שעשינו עבורם בדיקה להעברת ביטוח משכנתא הוביל לחסכון של כ 10,000 ש"ח !!!

ü      בשלב זה אנו לא גובים עלות בגין הבדיקה כמו שאר החברות הנותנות שירות דומה !!!

ביטח משכנתא | ביטוח חיים | ביטוח מבנה | הרחבות לביטוח מבנה

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.