הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מאמרים שוק ההון >> בית ספר לשוק ההון

בית ספר לשוק ההון

בית ספר לשוק ההוןרבים מאיתנו מבינים בימים אלו שבכדי להרוויח על הכסף הפנוי שלנו עלינו לדעת לסחור בשוק ההון. הריביות הנמוכות שמציעים לנו בבנקים דוחקות אותנו להשקיע ובימים שבהם מחירים הנדלן כל כך גבוהים החלופה הטיבעית היא השקעה או מסחר בשוק ההון. כדי להצליח במסחר בשוקי ההון בעולם חייבים להגיע עם רקע. סוחר שמנסה את מזלו ללא רקע לימודי כלשהו עשוי לגלות מהר מאוד שהוא הטרף במשחק המורכב הזה. מן הסתם, כדי להפוך מטרף לטורף על הסוחר לעבור מסלול שיכשיר אותו ויתן לו כלים טובים להצלחה במסחר. כלים אלו הינם כלים הכרחיים ולא רק למי שסוחר בשוק ההון אלא גם למי שרוצה לדעת ולהבין מעט יותר על התהליכים הכלכליים שהוא עובר מידי יום. כלים נחוצים מאין כמותם.

  

בתי הספר למסחר בשוק ההון מעניקים הכשרות רבות ומגוונות לקהל הסוחרים בשוק ההון וגם לאלו שאינם סוחרים בשוק אלא מעוניינים בקבלת רקע שיסייע להם בקבלת החלטות יומיומית הקשורה לתהליכים שהם עוברים מידי יום. למשל: מונחים הקשורים לחיסכון, ריביות, אגרות חוב, מק"מ מול פק"מ, משכנתאות, קרנות נאמנות, פנסיה, גמל, השתלמות וכו' ומושגים רבים נוספים שבהם אנו נתקלים כמעט מידי יום ומקבלים ברוב המקרים החלטות על בסיס מה שמציעים לנו אנשי המכירות והיועצים בצד השני (הבנקאי או אחרים) כאילו שהם רוצים בטובתנו ולא מייצגים אינטרסים אחרים.
כן, זה נחמד להבין ולהכיר את המושגים ולדעת לדבר באותה שפה עם הבנקאי או היועץ הפנסיוני אבל הרווח הגדול הוא כמובן לדעת לפעול בשוק ההון בדרך הנבונה תוך שילוב אסטרטגיות מסחר מוצלחות ובניית תיק השקעות מאוזן ובריא.
כבר אמרו בעבר שלא להבין כלום בכלכלה ושוקי ההון בשנות האלפיים זה גובל בפשע. טוב אז אני לא מאלו שיתבטאו כך אבל אני מסכים עם העובדה שלא להבין בכלכלה ושוק ההון זאת פריבילגיה ששמורה בעיקר לאלו שלא צריכים כסף והיא נובעת ברוב המקרים מעצלנות ולא משיקולים רציונאליים.

 

קישור ממולץ: לימודי נדל"ן

 

ביה"ס לשוק ההון | בית ספר לשוק ההון | מסחר בשוק ההון | השקעה בשוק ההון | בית ספר למסחר בשוק ההון

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.