הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מאמרים שוק ההון >> להשקיע בנדל"ן מניב

להשקיע בנדל"ן מניב

אין ספק שבישראל ההשקעה הטובה ביותר היא ללא ספק נדל"ן. שוק המניות הקטן יחסית, הגישה הסבוכה יחסית להשקעות במניות של חברות זרות ושלל תנאים הכוללים אי יציבות בשוק המניות ושערי המניות התלויים פעמים רבות במצב הביטחוני- מביא לכך שההשקעה הטובה ביותר היא דווקא בנדל"ן.

מה הכללים להשקעה בנדל"ן מניב?

אז הנה כמה דברים שחשוב באמת לדעת על מציאת השקעות מניבות:

היעזרו במומחים, לרוב יש הרבה מאוד מתווכים המתמחים בניהול השקעות נדל"ן, גם אם אתם לא בוחרים בנו, אנו עדיין ממליצים בחום רב להגיע לפגישת ייעוץ אצל אנשים המתמחים בתחום, הם מצוידים בכלים הרבה יותר מתאימים והמון ניסיון שהמטרה שלו היא חד משמעית, לנצל את כל הכלים כדי למצוא לכם השקעות מתאימות.

חייבים להבין שההבדל בין השקעה מוצלחת לבין השקעה שהיא לא מוצלחת הוא ממש קטן. לפעמים זה אפילו דבר כל כך קטן שלא ניתן לזהות אותו מראש אם אין לך את הניסיון הדרוש לצורך כך. דברים כמו: אישורים של העירייה, מציאת שוכרים, הכנת חוזים משפטיים מתאימים, ניהול של הנכס בצורה חכמה ועוד הרבה מאוד דברים שיכולים להשתבש.

חיפוש נכסים בחו"ל- זאת נקודה נוספת שבה צריכים להזכיר את הייעוץ של המומחים. אם יש לכם ייעוץ של מומחה בתחום, ניתן בקלות למצוא נכסים מניבים, כאלו שיכולים להניב תשואה מצוינת, אבל נמצאים במדינה אחרת.

במחשבה מעמיקה יותר, מה זה משנה לכם? האם זה חשוב לכם שהנכס יהיה דווקא בישראל? ואם הנכס יהיה מצליח יותר מבחינת תשואה בשבילך דווקא בגרמניה או בגרוזיה או בכל מקום אחר? לכאורה, ברגע שאתם מתעניינים בתשואה נטו- דהיינו להרוויח כסף, אתם בקלות יכולים למצוא נכסים מצוינים, כאלו שיניבו רווחים מצוינים במדינות אחרות, כאשר בעצם יש חברת ניהול מעולה, מקצועית, כזו

ניהול נכסי נדל"ן מניבים- אחד הדברים החשובים ביותר בעולם הנדל"ן זה להבין בעצם שהניהול של הנכס הוא העיקר. כמובן שאתם יכולים לקנות דירה ולהשכיר אותה, זה מצוין כמובן. אבל הדרך החכמה היא משהו אחר, למשל לקנות נכס שבבניה, למכור אותו אחרי שנתיים כאשר המחיר עלה בצורה משמעותית כדי לממש רווחים ולהמשיך הלאה קדימה לעסקאות הבאות.

השגת מימון לצורך רכישת נכסים מניבים. זה כמובן שירות שמתאים הרבה יותר עבור עסקים וחברות שעוסקות בניהול נדל"ן והשקעות של עמיתים. נניח שאתם צריכים לגייס מימון לצורך רכישת נכסים כאלו, אנחנו יכולים להציע הרבה מאוד אפשרויות מצויינות כמו קרן קורת או קרנות אחרות שמציעות מימון לעסקים המתעסקים בתחומי מימון וגיוס השקעות עבור קבוצות ובודדים.

השורה התחתונה היא מאוד פשוטה- יש הרבה מאוד אפשרויות מצויינות שיכולות להציע הזדמנויות מעולות עבור המשקיע, אך באמת שצריך לבדוק עם מומחים.

 

המאמר נכתב ע"י מרטין בוקסדורף משרד יחסי ציבור 

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.