הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מאמרים שוק ההון >> מהו מסחר אלגוריתמי ?

מהו מסחר אלגוריתמי ?

הסבר מהו מסחר אלגוריתמי ?

בשנים האחרונות, עם התפתחות המסחר האלקטרוני האינטרנטי החלו הסוחרים לחפש אחר מענה לחסרונות הגלומים במסחר תוך יומי מהיר. החסרונות והקשיים במסחר האלקטרוני התוך יומי המהיר נעוצים בעיקר בצורך של הסוחרים להגיב במהירות רבה לנתונים המשתנים בשווקים וכן בשעבוד הבלתי נגמר לצג המחשב בזמן המסחר.
כשמבינים את הקשיים והחסרונות קל מאוד לתת להם מענה. הפתרונות החלו להגיע. הסוחרים פיתחו תוכנות אשר "יודעות לסחור גם ללא מגע יד אדם" וזאת בהסתמך על נוסחאות ופרמטרים שונים אשר הוזנו לתוכנה מראש. התוכנה הפכה לכלי ביצוע, כלי שמחליף את הסוחר הידני.
מובן מאליו שהמחשב שמבוסס תוכנת ביצוע ( אלגוריתם ) יודע לקבל את ההחלטות במהירות רבה יותר, הוא יכול להביט על הרבה יותר נתונים בו זמנית, הוא יודע לנתח נתונים רבים יותר ובמהירות גבוהה יותר, הוא יכול לעבוד יותר שעות ואף לעשות זאת מבלי להתעייף ובלי לטעות. בקיצור מסחר אלגוריתמי הפך להיות המסחר העתידי, מסחר שמזכיר קצת את מה שאנו רואים בטלוויזיה כמלחמות בין רובוטים בשדה הקרב, אלא שכאן לא מדובר בשדה קרב אלא בשדה המסחר.

 

תגיות: הסבר מהו מסחר אלגוריתמי, מהו מסחר אלגוריתמי

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.