הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מאמרים שוק ההון >> מחזור משכנתא

מחזור משכנתא

מחזור משכנתאאופציה לחיסכון

היום משכנתא הינו מונח שמוכר בהרבה בתים בארץ. הרבה זוגות בתחילת דרכם נעזרים בכלי זה על מנת להגשים חלומות, לבנות בית או לקנות רכב. משכנתא מאפשרת הרבה דברים שמצריכים כסף רב, תוך מתן אוויר לנשימה ומרחב תמרון. כמו כל דבר בחיים גם לקיחת משכנתא ניתן לעשות בצורה יותר או פחות חכמה. אחד מהאופציות לצאת יותר מורווחים נקראת  מחזור משכנתא. מונח זה מתייחס לסגירת ההלוואה הקיימת לטובת משכנתא חדשה עם תנאים משופרים.

מהלכים חכמים

בתחום המשכנתא ניתן למצוא מבחר של תנאים בהם ניתן להחזיר את ההלוואה. ע"י זיגזוג מושכל בין המסלולים ניתן לחסוך כסף רב, להטיב את תנאי ההחזר ולהקל על העומס. לשם כך יש לפעול במספר מישורים. קודם כל יש להיות קשוב לתנועות בשוק, לבדוק שינויים בכלכלה העולמית ולהתעדכן בתנועות הריבית של משכנתאות וכמובן שתמיד חכם להתייעץ עם איש מקצוע שמכיר את התהליך ובקיא באפשרויות השונות.

תפקיד היועץ

יועץ יעיל למשכנתאות יחלק את מסלולי המשכנתא, יתחשב בצרכי הלקוח, יבחן את ההוצאות העתידיות של הלקוח מול ההוצאות השוטפות שלו, יחפש את נקודת האיזון של התשלומים וכל זאת לטובת חיסכון מקסימלי של הריבית וההצמדות. לשם כך על הלקוח להיות שקוף מול היועץ, לשתף אותו בלבטים כלכלים ובשיקולים קונקרטיים הן לתקופה העכשווית והן לתקופה העתידית. תמיד עדיף להציג את המצב כמו שהוא ולא ליפות את המציאות, חשוב ליזכור שבסוף היום על הלקוח לעמוד בתשלומים בצורה עקבית ואחראית.

לא כל הנוצץ זהב

מחזור משכנתא מהווה בהרבה פעמים נקודת אור כאשר מחפשים כיצד לשפר את התנאים, כיצד להשאיר יותר כסף בצד שלך ופחות להוציא לטובת הבנק. למרות שפעולת מחזור משכנתא אכן קוסמת, חשוב לזכור שלא כל מעבר בין תנאי משכנתא אחת לשנייה בהכרח יהיו לטובתך, יש מעברים שעלולים להרע את המצב. לכן לפני שנוקטים בצעד כזה או אחר, יש לבדוק באופן דקדקני את האלמנטים השונים, לבחון את הסיכונים ואת הצרכים המשתנים. זכרו שכל הלוואה חדשה אומנם סוגרת אחרת, אך עלולה לפתוח פתח לצרות חדשות.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.