הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מאמרים שוק ההון >> חובת צפיה לכל המשקיעים כתבה בחדשות ערוץ 2 על עמלות הבנקים המנופחות

חובת צפיה לכל המשקיעים כתבה בחדשות ערוץ 2 על עמלות הבנקים המנופחות

בתחילת ינואר 2016 הכינו בחדשות ערוץ 2 כתבה על עמלות המסחר המופקעות דרך הבנקים. המסקנה שעולה מהכתבה היא שהבנקים פשוט מתנהלים כמונופול ומנפחים את עמלות המסחר בבורסה הרבה מעבר לעמלות שאותן הם אמורים לגבות מאיתנו (הסוחרים).
אז נכון, המסקנה שעולה מהכתבה נכונה אבל דבר אחד היה חסר לנו בכתבה... מהן החלופות ? אז לידיעתכם יש חלופות זולות למסחר בבורסה. אנחנו צועקים כבר שנים שהעלות הללו יקרות ולכן חתכנו בגובה העמלות ואנו מוכרים אותן ב-1/3 מהמחיר שהבנק מוכר.
לא זאת בלבד, מילא אם הבנקנים היו גובים עמלות מנופחות ומעניקים שירות יוצא דופן אבל ההפך הוא הנכון, השירות שתקבלו דרכינו יהיו טוב בהרבה, דילרים מקצועיים, מערכות המסחר הטובות והחכמות ביותר ושוב... עמלות המסחר המוזלות ביותר שעושות את ההבדל בין עסקה מרוויחה למפסידה.

אז צפו בכתבה וצרו איתנו קשר. זה ישתלם לכם !

 

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.