הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר בבורסה >> תוכנת מסחר בבורסה

תוכנת מסחר בבורסה

מי מבינכם זוכר את השנים בהם היו מתקבצים סוחרים מול מסכי המסחר בבורסה שהיו ממוקמים בבנקים. זה היה רק לפני כ-15 שנה. מאז השתנה העולם. מהפיכת האינטרנט נכנסה לכל בית והביאה עמה חידושים מרעננים. בפני סוחרי הבורסה נפתחו אין סוף אפשרויות מסחר מסביב לעולם כמעט בעת ובעונה אחת. תוכנות מסחר אינטרנטיות ופלטפורמות מסחר הפכו באחת לחלק בלתי נפרד מחיי היום-יום של כל סוחר בכל תחומי המסחר:  תוכנות מסחר בבורסה בת"א, תוכנות מסחר במט"ח תוכנות מסחר ומערכות למסחר באופציות, תוכנות למסחר בוול סטריט, תוכנות למסחר בחוזים עתידיים, מערכות גרפים ותוכנות לניתוחים טכניים, סימולטורים, מחשבוני אופציות, תוכניות סטטיסטיקה, מאגרי מידע היסטוריים ועוד ועוד ועוד...

הסוחרים הותיקים בשוק ההון בוודאי זוכרים עדיין את המערכות הבסיסיות ביותר אך היום כמעט כל תוכנות המסחר בבורסה מנסות לאגד כמה שיותר אלמנטים בתוכנה אחת. רוב תוכנות המסחר בבורסה כוללות היום פקודות מסחר מתקדמות כגון STOP LOSS, TAKE PROFIT ואף מעבר לכך, רוב תוכנות המסחר האיכותיות כוללות גישה לגרפים ולניתוח טכני, רבות מתוכנות המסחר בבורסה מאפשרות שימוש במגוון מכשירים בו זמניות ועירוב ביניהם כמו: מסחר במניות בשילוב עם מסחר באופציות, שילוב בין קרנות, אג"ח ומניות וכו', סוחרי האופציות נהנים היום מסימולטורים מובנים לבחינת אסטרטגיות מסחר, לבחינת בטחונות ועוד – וכל זאת במערכות המסחר הביתיות.

תוכנות מסחר בבורסה או תוכנות למסחר במט"ח ובחוזים עתידיים לסוחרים בהיקפים גדולים כבר כוללות שילוב אסטרטגיות מסחר מובנות המבצעות פעולות אוטומטיות על בסיס הגדרות מובנות (בדיוק כמו רובוטים) ולעיתים אף ללא מגע יד אדם. מי היה מאמין שזה יהיה קצב ההתקדמות וההתפתחות רק לפני כ-15 שנה.

שוק תוכנות המסחר בבורסה צועד בכיוון התפתחות מתמדת ולא נראה כי אמר את המילה האחרונה. בעולם של זרם מידע אינסופי כיווני ההתפתחות הצפויים ימשיכו להתמקד בניתוח אוטומטי של זרימת מידע במהירויות גבוהות וניצול כשלי שוק נקודתיים – שוק ההון ילך וישתכלל בעקבות כך ויהפוך לבעל היקפי פעילות גדלים בהתמדה. 

 

גולשים שצפו בעמוד זה צפו גם בעמוד: ברוקר מומלץמערכות מסחר בבורסה

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.