הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> סקירת מט"ח יומית >> סקירת מט"ח יומית 12.11.2012 - מאת משה שלום FXCM

סקירת מט"ח יומית 12.11.2012 - מאת משה שלום FXCM

עדכון על הדולר-שקל

 

גרף

 

סוף השבוע לא פתר דבר מן הבעיות שהביאו לירידות של השווקים הבינלאומיים. נאומו של אובמה בדבר הפשרה האפשרית שלו עם הרפובליקאים,על ה"צוק הפיסקאלי",הצליח בקושי להלהיב לכמה דקות את השווקים. מה שמעיק על כולם היא חוסר הוודאות בקשר לאותו צוק, כאשר מסתכלים על ההיקפים המדוברים.

אי עשייה כלל תביא לירידה של 5% בתוצר השנתי. קשה להאמין אבל המיסים המתחדשים, והקיצוצים האוטומטיים, יוכלו להביא לכך ללא בעיה. בגלל זה מכנים זאת "צוק". ומה קורה בעניין? עד הפגרה של הקונגרס הנשיא, ויריביו, צריכים למנוע את העניין ולמעשה לגרום לחור תקציבי עצום לתקופה בלתי מוגבלת נוספת.

זה בסיס חוסר האמונה, וזה לא השתנה. תוסיפו לכך את דברי הרהב של מריו דראגי, של שר האוצר הגרמני ("לא נשלם את החשבון של היוונים, שוב"), והנתונים הקשים המגיעים מן הכלכלה היפנית (תמ"ג חודשי של מינוס 0.9% (!)), ותקבלו פסימיות יתרה. כל אלו טובים לדולר העולמי, ומשפיעים על הדולר שלנו לחיוב, גם כן.

תוסיפו לכך את הגורם המלחמתי החדש (בדרום ובצפון) וקיבלתם דולר מקומי עולה יפה, במסגרת תעלה עולה מוגדרת היטב. היעדים הנוכחיים מעלה יושבים סביב 3.932, 3.951, ו-3.966. רק חציה מטה של גבול אותה תעלה עולה, תשנה את המבנה של המגמה כאן, ונחשוב שזה קורה רק בשבירה של רמת המחיר סביב 3.88.

 

בברכה ובהצלחה רבה,

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.