הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> סקירת מט"ח יומית >> סקירת מט"ח יומית 14.1.2013 - מאת משה שלום FXCM

סקירת מט"ח יומית 14.1.2013 - מאת משה שלום FXCM

עדכון לדולר-שקל בתחילת השבוע

גרף

 

השילוב בין דבריו של מריו דראגי, ראש הבנק המרכזי האירופאי (והעלייה המטאורית באירו כתוצאה מהם), מכירות דולרים של תחילת חודש, והצורך בתיקון טכני, אחרי עלייה של כ-9 אגורות מ-3.70 עד 3.79, כל אלו היוו את הגורמים לירידה האחרונה בדולר.

כמו כן, כל אלו עדיין בתוקף עד הודעה חדשה, כאשר בסביבות ה-3.70 תהיה בעיה לדולר להמשיך מטה בצורה מיידית כי שם נמצאת רמת מחיר המשמשת כתמיכה חזקה, ואשר תהווה מכשול לא קטן להמשך שלילי מדי.

בזירה המקומית עלינו להתרגל לשאננות המוקצנת הנובעת מתקופת הבחירות. דוגמא לכך ראינו כאשר השקל המשיך להתחזק, למרות גילוי הגידול המאיים למדי בגירעון הממשלתי.

היעדים מטה, להמשך השלילה נמצאים ב 3.704, 3.691, ואז חור שחור עד 3.652 כאשר חזרה מעלה חייבת לעבור דרך רמות המחיר הנמצאות ב-3.75, 3.791, 3.849, ו-3.875.


בברכה ובהצלחה רבה,

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.