הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> סקירת מט"ח יומית >> סקירת מט"ח יומית 17.1.2013- מאת משה שלום FXCM

סקירת מט"ח יומית 17.1.2013- מאת משה שלום FXCM

הודעה, ועדכון הדולר-שקל

אני שמח להזמין אתכם להשתתף ב-Webinar, שאותו אני מנחה היום, על מדד ת"א 25. ב-16:00. לרישום:

 

https://www1.gotomeeting.com/register/515177849

 

אשמח לראותכם.

 

גרף

 

הדולר-שקל ממשיך להפתיע לרעה. הוא לא הצליח ליהנות מן המימוש שהיה באירו, ומן ההפתעה בדבר האינפלציה הנמוכה יותר מן הצפוי (לפחות במספרים הרשמיים) בארץ. האם לפנינו ביטוי של אמון בממשלה העתידית, זו שתורכב על ידי מקצצים בתקציב, ומעלי מיסים? זה בהחלט נראה כך.

המשך עמידת ישראל ביעדי גירעון תואמי חברות הדירוג, וזאת למרות המחיר החברתי הכרוך בכך, ממשיך לחזק את השקל, למרות כל גורמי החוץ, אשר היו צריכים להוריד מערכו. אפילו צפי לצמיחה מועטה יותר מן הצפי, לא מצליח לייצר אופטימיות בדולר, כי אותה הורדת צפי קורת גם בעולם בכלל, ובארה"ב בפרט.

בכול אופן, הדולר ממשיך להיות תקוע באותו אזור נמוך, הגבוה במקצת מן התחתית של 3.70. ולכן, בינתיים, היעדים מטה ממשיכים להיות ב 3.704, 3.691, כאשר חזרה מעלה חייבת לעבור דרך רמות המחיר הנמצאות ב-3.75, 3.791, 3.849, ו-3.875.

 

 

בברכה ובהצלחה רבה,

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.