הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> סקירת מט"ח יומית >> סקירת מט"ח יומית 18.12.2012 - מאת משה שלום FXCM

סקירת מט"ח יומית 18.12.2012 - מאת משה שלום FXCM

עדכון הדולר-שקל

 

גרף

 

יציבות שלילית בשוק המט"ח המקומי. ללא שום חדשות מקומיות שיכולות להשפיע על התנועה של הדולר אצלנו, עלינו שוב להסתכל על מה שעשה האירו בעולם, כדי להבין את מה שנעשה כאן היום. מכיוון שזו סקירה יומית, יש לעיתים מצבים בהם אין ממש על מה לדווח, וזה אחד מן הימים האלו.

אתמול, ראינו את הדולר חוזר לתחתית האחרונה סביב 3.77, והיום הוא הגיע עד ל-3.76 כאשר, תוך יומית, ראינו טווח של שתי אגורות. האם זה משנה לכאן או לכאן? לא ממש. העולם כולו מקובע על מה שקורא בוושינגטון סביב הצוק הפיסקאלי, וכל שמועה על נושא זה גורם לתנועה חדה מעלה או מטה.

אתמול, בוול-סטריט, זו הייתה שמועה חיובית, שגרמה לעלייה של 100 נקודות במדד הדאו-ג"ונס, וכך ראינו עוד עלייה מתבקשת בכל קומפלקס האנטי-סיכון, וירידה בדולר העולמי, אשר תורגמה לירידה גם כאן.

כרגע, אין אלא להצביע על המשך מטה, לכיוון היעדים אשר הוזכרו כאן בעבר: 3.735 ואח"כ 3.71.

אם לעומת זאת הדולר העולמי יצליח לשנות את מסלולו המתדרדר, אולי נראה את התחתית הכפולה שנוצרה אתמול, והיום, כהתחלה חיובית מינורית לכיוון 3.790. כזכור, זו הרמה הקובעת בטווח הקצר, למחשבה אפשרית על היפוך ושינוי לחיוב.

 

 

בברכה ובהצלחה רבה,

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.