הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> סקירת מט"ח יומית >> סקירת מט"ח יומית 26.7.2012 - מאת משה שלום FXCM

סקירת מט"ח יומית 26.7.2012 - מאת משה שלום FXCM

דראגי סופר סטאר

מריו דראגי הפתיע. את זה מייד רואים כאשר מתבוננים בגרף היורו-דולר התוך יומי, ולא רק בו. שימו לב לזהב, למדדי המניות, ובכלל לכל קומפלקס הסיכון. מה הוא אמר שהפתיע כל כך? האם הוא נתן רמז למהלך שלא חשבנו עליו? האם הוא נתן פתרון לבעיה הספרדית? או אפילו לזו היוונית?

האם הוא היתווה מסלול להקלת מכאובי אירופה בחזית הצמיחה, הגירעונות, הסקטור הציבורי, הדה-לוקליזציה (גלובליזציה), או לאחת מאלף הבעיות הקשות העומדות לפני מדינות הגוש? לא. הוא לא עשה דבר מכל אלו.

אבל הוא בכול זאת הפתיע! אז מה הוא אמר? כאן אני מפשט במקצת: "יהיה בסדר, תסמכו עליי (עלינו ה-ECB). אם יהיה צורך נפעיל את נשק יום הדין!". ומהו נשק זה? איחוד כל החוב, תחת כנפיה המיטיבות של גרמניה, ואחיותיה הצפוניות. או במילים יותר מקצועיות: יורו-בונדס.

רגע אחד, אבל על זה גרמניה לא ממש מסכימה ("על גופתי המתה" אמרה על כך אנגלה). למרות זאת, מריו אמר שיהיה בסדר, ואני, הקטן והנמצא רחוק כל כך ממוקדי ההחלטה, מבין למה חלק מן המשקעים מוכנים להאמין לו. לפחות ל-יום-יומיים הקרובים.

הרי הוא איש גודלמן-סאקס לשעבר.

(אני יוצא לחופשה קצרה. החומר הבא יהיה רק מיום שני הקרוב).

בברכה ובהצלחה רבה,

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.