הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> מסחר במט"ח >> סקירת מט"ח יומית >> סקירת מט"ח יומית 5.11.2012 - מאת משה שלום FXCM

סקירת מט"ח יומית 5.11.2012 - מאת משה שלום FXCM

 

עדכון על הדולר-שקל

 

גרף

 

כפי שצייננו כאן בשבוע שעבר, הקטאליזטור לתנועה בדולר שלנו היה צריך לבוא מחו"ל, וליתר דיוק מתנועה בדולר העולמי. וכך, כאשר זה עשה מהלך די מדהים ביום חמישי, ובמיוחד ביום שישי שעבר, לא היה ספק שנראה את הדולר שלנו עושה גם כאן מהלך כלפי מעלה.

השבוע התחיל במהלך עולה זה, כאשר רמת התמיכה החשובה שהזכרתי כאן, דהיינו רמת המחיר של 3.88, היוותה את העצירה לנפילה הקטנה שראינו קודם לכן. היעד המיידי של אותה תנועה מעלה נמצא סביב 3.909, כאשר לא רחוק, אנו יכולים למצוא את 3.919, ומייד אחר כך את 3.928.

יש לציין כמה נקודות חשובות ביחס לתנועה אחרונה זו:
היא מתנהלת כאשר אנו רואים עליות מתונות במניות המקומיות, וזה נדיר ביותר.
הסיבה שנוקבים כל המומחים כסיבה לעליית הדולר בעולם היא חוסר הוודאות בדבר תוצאות הבחירות הקרובות בארה"ב. לכן, יש לשים לב לסימנים של שינוי בתנועה, כאשר חוסר הוודאות הזו תעלם, ביום רביעי.

 

בברכה ובהצלחה רבה,

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.