הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> צור קשר >> קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל

יש לכם בית עסק עם אתר אינטרנט חדש? מצוין! עכשיו הזמן לשים אותו על המפה.
הדרך הכי טובה לעשות זאת היא קידום אורגני במנוע החיפוש של גוגל, רוצים לדעת למה? הרי לכם חמש סיבות לביצוע קידום אתרים בגוגל -

 

 1. אם אתה לא שם, אתה לא קיים – מתי לאחרונה כשהית צריך טכנאי מזגנים או משלוח פרחים חיפשת בספר טלפונים או בעיתון? ברור שחיפשת באינטרנט , לא סתם באינטרנט , בגוגל.
  קידום אתרים בגוגל מבטיח שהאתר שלך יתחרה על נתח השוק הגדול ביותר כיום – האינטרנט , אם תקיש את תחום העסק שלך בגוגל , ואם מדובר בביטוי תחרותי , למשל "קייטרינג" תגלה כי רוב הספקים בעמודים הראשונים מבצעים קידום אתרים בגוגל ע"י חברות חיצוניות על מנת להגדיל את קהל הצרכנים שלהם.
  ומי שלא מופיע בעמודים הראשונים? סביר שלא יגיעו אליו , גם בתחומים עם השוואת מחירים רבה כמו שירותי קייטרינג והסעדה הגולש הממוצע לא מרבה לחפש מעבר לעמוד השלישי ולכן אם אינך נמצא שם הפסדת למעשה כ-90% משוק האינטרנט שכן זה אחוז החיפושים הנעשים בגוגל לעומת חיפושים אחרים!

 2. המתחרים שלך כבר עשו – יותר ויותר חברות המתחרות בך , מקימים אתר אינטרנט , ולאחר מכן גם מבצעים קידום אתרים בגוגל עבור אותו אתר, התחרות גדלה והצפיפות במקומות הרלוונטיים בגוגל עצומה , ואיפה אתה? תקוע מאחור? גם אם הינך מהמקצוענים והגדולים בארץ בתחומך ורוב לקוחותיך מגיעים אליך בזכות המוניטין שלך מפה לאוזן , ייתכן מאוד ותפסיד לאט לאט את קהל הלקוחות למתחרים המקודמים יפה באינטרנט ולכן קידום אתרים בגוגל יכול לעזור לשמר את מספר הקליינטים שלך ולהגדיל אותו גם כשהתחרות גדלה.

 3. הקהל באינטרנט, שם כדי לקנות! – שלא כמו פרסום במקומות אחרים , במקרה של מנוע החיפוש , הרי הלקוח הוא זה שמחפש אותך ורוצה לקנות, בדיוק כמו אדם שנכנס לחנות שלך! קידום אתרים בגוגל מבטיח שהחנות שלך תהיה בולטת משל המתחרים ויגדיל את מספר האנשים הנכנסים אליה.

 4. זמינות – בעוד בית עסק יכול להיות סגור , או להיות ממוקם ברחוב צדדי ולא אטרקטיבי , האינטרנט זמין לכולם, כל הזמן, ברחוב של החנות שלך בעולם האמיתי אולי אף אחד לא עובר אבל קידום אתרים בגוגל מבטיח שברחוב האינטרנט שלך תהיה תנועה , כל הזמן!

 5. אמינות – אתרים הנמצאים במיקומים הראשונים בגוגל נחשבים בעיני הגולשים לגדולים יותר ואמינים יותר.
  לכן, במידה ותבצעו קידום אתרים בגוגל המוניטין של החברה בעיני הגולש שאיננו מכיר אותה , יגדל וגם החברה עצמה תחשב גדולה יותר (בוודאי ובמידה שהיא מופיעה לפני אתר של חברה גדולה יותר!).

  

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.