הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת שוק ההון שבועית 1.3.2013 - מערכת Best Trader

סקירת שוק ההון שבועית 1.3.2013 - מערכת Best Trader

מדד ת"א 25

מדד ת"א 25 סיים עוד שבוע מסחר ללא בשורה משמעותית. נותרנו בתוך תחומי הדשדוש. בעוד המדדים מעבר לים נעים בעצבנות רבה השוק המקומי ממש גורם לפיהוקים. רעשי הרקע הרבים גורמים לסוחרים לא פעם לתחושה שמשהו הולך לקרות. ציפיות לפריצה מעלה מתחלפות מהר מאוד בציפיות לשבירה מטה אבל האמת היא שכל עוד נע מדד המעוף בתוך רצועת הדשדוש הברורה כל תנועה היא אקראית לחלוטין. מדד המעוף נעל את שבוע המסחר על 1221.47 נקודות המהווים ירידה מינורית של כ-0.2% ביחס לשבוע הקודם (בשבוע הקודם ננעל על 1218 נקודות).
כמו שאנו מציינים כבר שבועות רבים, מדד המעוף ממשיך בדשדוש. נדמה שכל עוד לא יפרצו אחד מגבולות הדשדוש 1165-1248 לא יתקבל כל איתות חשוב בנוגע למדד וכי המדד ימשיך להתל בסוחרים פעם אחר פעם.
 

גרף


אופציות מעוף – המסחר באופציות על מדד ת"א 25 מלמד כעת כי הסוחרים מרגישים נוח עם הדשדוש המתמשך וממשיכים לדבוק בעמדה שהשוק המקומי לא הולך בינתיים לשום מקום. מיותר לציין כי התרחשויות מהותיות מעבר לים עשויות לשנות את התמונה במהירות, אך כרגע רואים ריכוזי כתיבות מהותיים סביב הכסף וסטיות תקן נמוכות. במצבים כאלו עלולים להיווצר דרמות גדולות אם הסוחרים יופתעו מכיוון לא צפוי.

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.