הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 10.6.2016 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 10.6.2016 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף

עדיין לא מצליח להתרומם. השבוע נסגר עוד שבוע שלילי. התחושה היא שגם עם רוח גבית מכיוון ארה"ב (שם האווירה השולטת היא של ערב פריצה לשיא חדש) – כאן משהו לא עובד.   זה לא סוד שאנו מציינים כאן כבר שבועות רבים שמדד המעוף נראה פחות טוב בהשוואה  למדדים המובילים בעולם. בעוד מדד ה-500SP מנסה לאתגר את שיא כל הזמנים המעוף עדיין מנסה להתאושש מהנפילות של תחילת 2016 ועד שלא החווה פריצה אל מעל רמת 1500 הנקודות חרב השבירה של התחתית תמשיך לאיים על המעוף.
גרף מדד המעוף  
מדד ת"א 25 – גרף שבועי 1,430.44 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדד הדאקס הגרמני  

מדד הדאקס אמנם לא קרוב לתחתית של חודש פברואר 2016 אך גם הוא עדיין לא הצליח להוכיח מאז התמודדות רצינית עם נקודת התנגדות אמיתית. פריצת רמת 10,500 נקודות עשויה לשנות את המצב בדאקס לחיוב אך מנגד שבירה של רמת 9,700 נקודות יכולה לדרדר את הדאקס באופן משמעותי.
גרף מדד הדאקס הגרמני 
מדד הדאקס – גרף שבועי 10,088 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדד S&P500 


המדד היחידי שבו ישנה אווירה חיובית אמיתית. זאת עדיין לא פריצה אבל ממש קרוב לכך. למעשה אחת לכמה חודשים אנחנו נושקים לרמות השיא הללו במסגרת הדשדוש הרחב שעובר מדד ה-S&P500 כבר מנובמבר 2014 . מוקדם לנבא אם הפעם זה יקרה אבל דבר אחד ניתן לומר על מדד ה-S&P500 : עליו לא מאיימת שום חרב של קריסה מיידית כמו במדדים אחרים שמצבם נראה הרבה יותר שברירי. מדד הפחד עומד על 14.6 כלומר הפחד לא קיים וחשוב מכך חדשות שליליות (כמו למשל נתונים חלשים מכיוון שוק התעסוקה) "נבלעות" ולא יוצרות גלי הדף שליליים.


גרף מדד ה S&P500 
מדד S&P500 – גרף שבועי 2,115 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.