הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירה שבועית 11.7.2014 - מערכת Best Trader

סקירה שבועית 11.7.2014 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף – בשבועות האחרונים אנו מציינים שוב ושוב כי המעוף ממשיך בצבירת כוחות לקראת הזינוק לשיא הבא וכי התמיכה בטווח הקצר – בינוני נמצאת באזור 1364 נקודות. השבוע, למרות הלחימה ואווירת המתח העסקים מתנהלים כרגיל. הקונים הגיעו בדיוק בזמן ותמכו במעוף. חשוב להדגיש שוב, המגמה ארוכת הטווח הינה עדיין עליה ברורה  וזאת על אף החולשה הזמנית. טכנית ניתן לראות כי מדד המעוף נמצא במסגרת תיקון טכני שגרתי ונתמך מעל חיתוכי פיבונאצ'י. התרחיש הסביר לטווח הבינוני הוא התייצבות והתבססות סביב רמות המחירים הנוכחיות ויציאה למהלך עליות נוסף תוך כיבוש שיאים חדשים. מילת המפתח היא ככל הנראה סבלנות.

מדד תא 25

מדד ת"א 25 – גרף שבועי,   1371.61 נקודות. קרדיט: FXG פרימיום 

דולר שקל -  למרות שהמתיחות הביטחונית בדרך כלל מביאה להחלשות בשקל מול הדולר (זינוק של הדולר ביחס לשקל) השבוע דווקא לא ראינו היסטריה. שער הדולר נותר יציב. זה לא מבשר טובות מבחינת בנק ישראל שרוצה בהתחזקות הדולר מול השקל. סביר להניח שרמת המחירים הנוכחית תישמר בטווח הקצר אלא אם נראה הסלמה ביטחונית משמעותית. בתום העימות הצבאי ככל הנראה נחזור לבעיות הקבועות של בנק ישראל ולניסיונותיו לשמר שער דולר גבוה ככל האפשר.

דולר שקל

דולרשקל – גרף חודשי. קרדיט: FXG פרימיום

מדד ה- 500 S&P – עוצמה בלתי רגילה

כבר שבועות שאנו מציינים כי מדד ה-S&P 500 נראה מצוין וגם השבוע נאמר זאת. אף שאנו עומדים לקראת סגירת שבוע שלילי עוצמת העליות והתיאבון הגדול לסיכונים ממשיכים לתמוך במדד ה-S&P. על עוצמת העליה במדד ה-S&P אנו יכולים ללמוד מזווית השיפוע שהולכת ומתחדדת. אמנם תיקון טכני הוא רק עיניין של זמן אבל גם הוא, כשיגיע, רק יעניק הזדמנות לקונים לנצל מחיר מוזל לקניות חוזרות ונישנות.

s&p 500

מדד ה-S&P 500 גרף שבועי. 1964.68 נקודות. קרדיט: FXG פרימיום

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.