הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 11.9.2015 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 11.9.2015 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף – בעיקר דישדוש ועצבנות אך הפעם כנראה לא לזמן רב. אחרי שכבר הגיעה הנפילה שהזיזה את המדד מהדשדוש בו שהה, נקלע מדד המעוף לדשדוש חדש (1550-1625 נקודות). למעשה מה שקורה במסחר התוך יומי מאוד מעניין כי המדדים בכל העולם עושים תנועות תוך יומיות חדות מאוד המעידות על עצבנות. המדדים פותחים גבוהה ומחליפים תוך דקות ספורות כיוון ולהיפך. העצבנות הזאת כנראה תישמר עד לפרסום הריבית הצפוי ב-17.9.2015 בארה"ב. ככל הנראה רמות המחירים הנוכחיות מצביעות לעת עתה על איזון בין מוכרים וקונים ואף צד לא מוכן להמר על כיוון השוק ביום שאחרי הודעת הריבית בארה"ב, היות וברור שלא כאן בארץ יקבעו את כיוון השווקים.
מדד תא 25 
מדד ת"א 25 – גרף יומי 1,593.67 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד ת"א נפט וגז 

למרות שרק לפני כמה שבועות נראה היה שמתווה הגז עומד להיות מאושר, כעת נראה דווקא שאישור המתווה רחוק מאוד (שבועות או אפילו חודשים). כשסימני השאלה הגדולים עדיין לא מקבלים תשובות וחששות המשקיעים מתגברים – מחריפות הירידות במניות הסקטור. למעשה הירידות הן כל כך דרמטיות (למעלה מ-30% ירידה מהשיא) שניתן לראות שהמדד חזר לרמה בה נסחר בחודש ספטמבר 2011. עצוב ומביש שהפוליטיקאים לא מצליחים להגיע להסכמות שישרתו את הבוחרים שלהם ויחד עם זאת ירצו את המשקיעים.
מדד תא גז ונפט 
מדד ת"א נפט וגז – גרף שבועי 957.34 נקודות. קרדיט:  FXGraph


מדדי חו"ל מדד: S&P500 

כפי שכבר הזכרנו, עיני העולם נשואות בעיקר להודעת הריבית הצפויה ב-17.9.15 ולכן גם במדד ה-SP500 לא מהמרים לעת עתה על כיוון ברור. למי שהיתה הציפיה לריבאונד מהיר אחרי הנפילות בחודש אוגוסט ציפתה אכזבה. השוק מבצע דישדוש משולש מתכנס ולא זז כרגע לשום מקום. שעות אחדות רואים עליות חדות בחוזים העתידיים ובמסחר ואופס הכיוון מתחלף כהרף עין פעם אחר פעם. השינויים כל כך מהירים וכל כך חדים שדי להסתכל מהצד כדי להבין שהרובוטים והאלגוריתמים למיניהם משחקים בניהם משחק שההכרעה בו תתקבל רק לאחר פרסום הריבית. את אותם הטונים שמוכתבים מהסוחרים בארה"ב קולטים בכל העולם וניתן לראות שמדדים רבים אחרים בעולם פשוט מתחקים אחרי התנועות בארה"ב.
S&P 500 
מדד S&P500 – גרף יומי 1,952.29 נקודות. קרדיט: FXGraph
אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.