הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 12.6.2015 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 12.6.2015 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף / מדד ת"א 75 / מדד הבנקים

מדד המעו"ף נמצא במגמת עליה כבר תקופה ארוכה מאוד והשבוע עשה עוד צעד קטן לכיוון השיא. לא מן הנמנע שכבר בשבועות הקרובים נראה שיא חדש במעוף אבל עד אז ננסה לנתח היום את המדדים שכבר מבצעים תנועות בימים אלו. 
מדד הבנקים ביצע השבוע פריצה לשיא שלא נראה משנת 2007 על רקע הציפיות לעליית ריבית ונראה כי פריצה לשיא כל הזמנים היא רק עיניין של זמן. מובן שמניות הבנקים מביאות השפעה חיובית ותומכות במעוף. לעומתן מדד ת"א 75 מעיב על מצב הרוח של המשקיעים ונראה שלאחר שיצר מבנה של "ראש-כתפיים" המשך הירידות רק עיניין של זמן.

מדד הבנקים
 
מדד הבנקים – גרף שבועי, 1,462.5 נקודות. קרדיט: FXGraph
 מדד תא 75
מדד ת"א 75 – גרף יומי 847.92 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדדי חו"ל מדד: S&P500  / דאקס

בסקירות האחרונות אנו חוזרים פעם אחר פעם על כך שמדד S&P500 מדשדש כבר כמה וכמה חודשים. למען האמת אין חדש בקשר למדד זה מהסקירות הקודמות לפחות עד שהוא יוכיח שהמלבן שבו הוא נמצא יפרץ. רק נזכיר כי המדד, למרות החולשה, עדיין נצמא במגמת עליה מובהקת.
מדד S&P500 

מדד S&P500 – גרף שבועי 2,108.86 נקודות. קרדיט אתר: www .freestockcharts .com
המדד המעניין כשמדברים על השקעות בחו"ל בימים אלו הוא מדד הדאקס (גרמניה) שתיקן באופן מדויק להפליא תיקון פיבונאצ'י 38.2% . לאחר הנגיעה בקו התמיכה המדויק של חיתוכי פיבונאצ'י הגיע גל של קונים שהקפיץ את המדד מעלה. קשה לקבוע אם התיקון הטכני בדאקס כבר מאחורינו אך ניתן לומר בסבירות גבוהה מאוד שמגמות עליה ארוכות טווח לא מסתיימות כך ולכן חזרה למגמת עליה לאחר סיומו של התיקון היא התרחיש הסביר ביותר.
מדד הדאקס 
מדד הדאקס – גרף שבועי 11,332.78 נקודות. קרדיט: FXGraph
אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.