הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירה בורסה שבועית 13.6.2014 - מערכת Best Trader

סקירה בורסה שבועית 13.6.2014 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף – ממשיך בצבירת כוחות לקראת הזינוק לשיא הבא
מדד המעו"ף סגר את שבוע המסחר בירידה קלה. כפי שמסתמן מהגרף פריצה לשיאים חדשים היא רק עניין של זמן, כך כתבנו בשבועות האחרונים וזה מה שמלמדים אותנו הגרפים. זה עשוי לקחת זמן אם המימוש בארה"ב ימשך אך כפי שהדברים נראים יש חדוות קניות ברורה שמזינה את עצמה בכל פעם מחדש, רק הסיבות משתנות. הורדת הריבית הצפויה בישראל עשויה גם היא לתת רוח גבית. זה לא שהריבית היום מעניקה חלופה להשקעה אלא שככל שהריבית נמוכה יותר היא נותנת למשקיעים "זמן תגובה" רב יותר ועקב כך ביטחון רב יותר כאשר היא תתחיל לעלות.

מדד תא 25

 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי

מדד ה-500S&P – פחד גבהים?
כבר שבועות שאנו מציינים כי מדד ה-500S&P נראה מצוין וגם השבוע על אף אקורד הסיום הצורם שהתלווה ליום ה' - אין חדש. יתכן שמדובר בפחד גבהים, או סתם בעוד מימוש ריגעי שיחלוף אחרי יום או כמה ימי מסחר  אך לעת עתה אם אנחנו בסימן מונדיאל בימים אלו הרי שה-S&P נמצא בכושר שיא ונראה שיש לו עוד מספיק אוויר בריאות. מן הסתם, כשהמדדים נסחרים באזור רמות השיא כל הודעה או פרסום נתון חלש מלחיצים את המשקיעים וגורמים לחשיבה מחודשת אך בסביבת ריבית כה נמוכה ובאופק לריבית דומה גם בעתיד הנראה לעין ובהתחשב בכך שאין כרגע חלופות ראויות להשקעה לא נראה שנתון בודד או אפילו כמה נתונים חלשים יעצרו את השוק מלהמשיך לרוץ למעלה.

חוזה עתידי


"בכושר שיא" – חוזה עתידי על מדד ה-500S&P – גרף שבועי 13-6-2014

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.