הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סיכום שבועי של מדד המעו"ף 13.7.2012 מאת משה שלום

סיכום שבועי של מדד המעו"ף 13.7.2012 מאת משה שלום

סיכום שבועי עבור מדד ת"א 25:

http://www.screencast.com/t/dLLHEBaZ8gaE

כמו שניתן לראות מן הגרף היומי המצורף, המדד העיקרי שלנו מבצע בצורה די מושלמת צורה של משולש מתכנס, דהיינו של דשדוש קלאסי ביותר. גבולות הגזרה של אותו משולש, מוגדרות על פי אותו משולש, ולכן ניתן לומר כרגע, שרמת המחיר של 1090 מעלה, ו-1060 מטה, מהווים את האזורים החשובים. אם המדד מתבסס סביבם, נוכל לומר שהוא יצא מאותה תבנית ארוכה טווח.

אותו ההיגיון הטכני פועל על מצב המומנטום (3 סגול), וכניסת הכסף לתוך המדד (2 סגול). גם הם מתכנסים לאזור הניאוטרלי שלהם. כמו כן ניתן לראות איך הממוצע הנע 35 יום ממשיך להתיישר אופקית כתוצאה מכך.

אזכיר ששחקני המגמה צריכים להיזהר מאוד ממצב זה. כל מעבר מעל, או מתחת לטריגר, שפועל בדרך כלל בשוק מגמתי, מהווה עכשיו סיבה להפסדים רצופים. מי שלא בקיא בכללי מסחר בתנאי דשדוש חייב להיות זהיר פי כמה בסיטואציה כמו זו שלפנינו.

וכך, אין אלא לומר, כסיכום, משהו דומה למה שאמרתי שבוע שעבר: רק יציאה מן המשולש תאמר את הכיוון לעתיד הבינוני, כאשר עד אז נתבונן וננסה להיות זהירים.

 

בברכה ובהצלחה רבה,

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.