הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 14.11.2014 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 14.11.2014 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף – שומר על התמיכה

בסקירה הקודמת ציינו את נקודת התמיכה סביב 1420 נקודות וחידדנו כי הסיכוי לעליה גדול מהסיכוי לירידה כל עוד שומרים על רמת תמיכה זו. בימים האחרונים ממשיך מדד המעוף לדשדש מעל רמת התמיכה ובכך למעשה נשאר אדיש לשיאים החדשים שנקבעים כמעט מידי יום בוול סטריט. התנודתיות של המעוף נמוכה מאוד, זה יכול לשחק בעיקר לטובת כותבי האופציות בשלב הזה אך ברור שזה לא ימשך עוד זמן רב. אפשר לסכם שבנתיים המעוף בהמתנה.

מדד המעוף

 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי, 1445.78 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד S&P500 – ממשיך לזחול למעלה

כמעט כמו בכל סופ"ש בחודשים האחרונים מדד ה-S&P500 ממשיך לרשום שיאים חדשים. זה קורה לאט, בזחילה אבל זה קורה בעיקביות והמדד ממשיך לרשום שיא אחרי שיא. המתנדים הטכניים לא ממש מתרשמים מכך ומראים על כיוון הפוך. בעוד המדד עצמו רושם שיאים מתנד ה-MACD למשל ממשיך לרדת. חוסר ההתאמה הזאת לא מבשרת טובות למדד אלא שזה יכול להמשיך ולהטל בנו עוד זמן רב באופן הזה. שכאין מתאם רצוי לנקוט בגישה מעט יותר שמרנית וזהירה.

s&p 500


מדד ה-S&P500 – גרף שבועי, 2039.33 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.