הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מט"ח שבועית ליום 14.12.2012 מאת משה שלום FXCM

סקירת מט"ח שבועית ליום 14.12.2012 מאת משה שלום FXCM

סיכום שבועי עבור הדולר-שקל

 

גרף

 

בשבוע שעבר ציינתי שההגעה ל-3.790, ההיפוך שם מעלה, החצייה מעלה של קו המגמה היורד, וההכנה לסטייה חיובית, עם אינדיקאטור המומנטום, כל אלה שינו את המצב הטכני, והיה עלינו להניח שלפנינו סבירות לעליות ולא לירידות.

כמו במדד תא 25, כך גם כאן. הסבירות לא התגשמה, ולמעשה קיבלנו חזרה מטה, וחציה יומית מוכחת של רמת התמיכה הקובעת סביב 3.790. אבל, בדיוק כמו במניות, לא ראינו המשך משכנע של אירוע טכני מעניין זה.

הדולר המשיך עד לרמת התמיכה הקרובה, סביב 3.763, ועשה סיבוב פרסה, כאשר ברגעי כתיבת שורות אלו, הוא חוצה חזרה מעלה את 3.800, ובכך קובע שהשבירה מטה הייתה בעצם שבירת שווא.

כמו במניות גם כן, השפל החדש הזה נתן עכשיו גושפנקא רצינית לסטייה החיובית האפשרית, בין אינדיקאטור המומנטום, והמחיר, אשר הייתה בשלב הכנה כבר שבוע שעבר.

לסיכום אומר כך:

במידה והדולר יישאר מעל 3.800, ויוכיח לנו יכולת המשך בכך שהוא יחצה מעלה את קו המגמה התוחם את הירידה, נאמין בהיפוך החיובי. כמו כן, העלייה ההדרגתית בהיסטוגרמה של אינדיקאטור המומנטום עדיין לא הביאה אותה לירוק, ואנו מחכים לכך כדי לקבוע שלפנינו סטייה חיובית.

3.840 הוא היעד המיידי לצד החיובי, ו 3.763 הוא זה השלילי, במידה והדולר יחזור וישבור מטה.

 

בברכה ובהצלחה רבה,

משה שלום

 

ראש מחלקת המחקר של FXCM ישראל

ומנתח שווקים פיננסיים

 

אינני יועץ מורשה, אלא מנתח שווקים פיננסיים בלבד. מובהר ומודגש כי האמור באימייל זה אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע באימייל זה אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע באימייל זה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הכתוב - הינו על אחריות הקורא בלבד.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.