הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירה שבועית 15.3.2013 - מערכת Best Trader

סקירה שבועית 15.3.2013 - מערכת Best Trader

מדד ת"א 25

מדד ת"א 25 סיים עוד שבוע מסחר ללא בשורה משמעותית. המעוף עשה עוד צעד קטן קדימה אך בסופו של עוד שבוע נותרנו בתוך תחומי הדשדוש. בעוד מדד הדאו ג'ונס שבר שיא ומדד ה-500S&P נושק לרמות השיא השוק המקומי מתקשה לעת עתה לפרוץ. התנועות התוך-יומיות מצומצמות מאוד (סטיות נמוכות) ובקרב הסוחרים הותיקים מחלחלת ההכרה שאנחנו לפני מהלך משמעותי לאחד הכיוונים. שוב נאמר כי כל עוד נע מדד המעוף בתוך רצועת הדשדוש הברורה כל תנועה היא אקראית לחלוטין ולסוחרי מגמה פשוט אין בשלב הזה מה לעשות בשוק עד לפריצה ברורה לאחד הכיוונים. מדד המעוף נעל את שבוע המסחר על 1240.51 נק' המהווה עליה בשיעור 1.1% ביחס לשבוע הקודם (בשבוע הקודם ננעל על  1226.89 נקודות).
אנו מזכירים כבר שבועות רבים ונציין זאת גם הפעם, מדד המעוף ממשיך בדשדוש. כל עוד לא יפרצו אחד מגבולות הדשדוש 1165-1248 לא יתקבל כל איתות חשוב בנוגע למדד וכי המדד ימשיך להתל בסוחרים פעם אחר פעם.
 

גרף

 

כוכבות השבוע : אין ספק שהשבוע היו כמה מניות מעוף שגנבו את ההצגה ובגדול. מניית טבע שלאחר דשדוש של כמה חודשים פרצה ונראה כי מתבססת מעל רמת 14300 וכן מניית מלאנוקס שלאחר חודשים שליליים רבים ביצעה השבוע מהלך מרשים ביותר אך דווקא לקראת סוף השבוע איבדה מעט מעוצמת הפריצה.

 

מבצע מרקסים כל הצעה בשוק ההון

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.