הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת מדדים שבועית 15.4.2016 - מערכת Best Trader

סקירת מדדים שבועית 15.4.2016 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף- מיישר השבוע קו עם העולם ושב לעלות. לאחר מספר שבועות בהם איבד המעוף גובה – שב המעוף לעלות. העניין הוא שכפי שמיד נראה גם ביתר המדדים שנסקר הוא שכעת הגיע המעוף להתנגדות מסוימת שאיתה יצטרף להתמודד טרם ינסה לפרוץ את ההתנגדות הבאה ב-1,500 נקודות.
מדד המעוף 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי 1,474.23 נקודות. קרדיט: FXGraph

מדדי S&P500   / DAX

כן, כמו בשבועות האחרונים אנו ממשיכים לראות אופטימיות שבה לידי ביטוי בירידה נוספת במדד הפחד.
גרף מדד ה VIX 
מדד ה-VIX – גרף יומי, 13.72 נקודות. קרדיט:stockcharts.com
כפי שציינו כאן בסקירה הקודמת גם לגבי מדד ה-S&P500 ומדד ה-DAX הגרמני קיבלנו תחתית. כשיש תחתית ברורה הסוחרים מרגישים ביטחון לקנות וזה מה שאנו רואים בחודשיים האחרונים בדאקס וב-S&P500 . בשני המדדים המגמה החיובית נשמרת ושניהם נסחרים (כמו מדד המעוף) בסמוך מאוד לנקודות התנגדות ברורות, זאת גם הסיבה להססנות ולעצבנות המסויימת שרואים. יש מאבק סמוי בין סוחרים החושבים שהשוק שברירי בנקודה הזאת ומעדיפים לחסל פוזיציות ולעומתם כאלו הסבורים שלמדדים יש עוד מספיק דלק להמשך עליות. בינתיים הקבוצה השניה עם ידה על העליונה.
גרף מדד ה S&P500 
מדד S&P500 – גרף שבועי 2,082.78 נקודות. קרדיט: FXGraph
כפי שציינו כאן גם בסקירה הקודמת, מדד ה-DAX  יאלץ להתמודד בקרוב עם התנגדות ב-10,100 נקודות ואם יפרוץ אותו תיסלל לו הדרך לעוד כמה וכמה אחוזים נאים של עליות. עד אז – המתנה מורטת עצבים.
גרף מדד הדאקס - DAX 
מדד DAX – גרף שבועי 10,093 נקודות. קרדיט: FXGraph
דולר שקל – רק נציין כי בגזרת במטח המקומית נסחר הדולר בסמוך לנקודת התמיכה שאותה קבע ביוני-2015. לדעתנו הדולר יתחזק בעתיד הקרוב וזאת ככל הנראה הזדמנות קניה שאותה ניתן לקבל רק פעם בכמה וכמה חודשים.
גרף דולר שקל 
דולר שקל – גרף חודשי 3.779 ₪/דולר. קרדיט: FXGraph
אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.