הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירת שוק ההון שבועית 15.8.2014 - מערכת Best Trader

סקירת שוק ההון שבועית 15.8.2014 - מערכת Best Trader

מדד המעו"ף ממשיכים לדשדש בטווח צר

לאחרונה אנו מקפידים לציין כי מדד המעוף ממשיך לגלות עוצמה יחסית ליתר המדדים המובילים בעולם וזאת על אף המבצע הצבאי וגורמים נוספים העשויים להשפיע עליו לרעה. יחד עם זאת, זה הזמן לומר לראשונה בשבועות האחרונים שהסיכון עולה בימים האחרונים ומתחילה להתקבל התמונה שהמעו"ף מוחזק ע"י גוף גדול  העושה בו כרצונו וגורם לו להתנהג בחוסר טיבעיות. כשמדד 75 נמצע בעיצומו של תיקון עמוק כבר די הרבה זמן (פחות או יותר מחודש מרס-אפריל) ואיבד כבר כ-13% מהשיא, כשהמדדים בעולם מתקנים, כשמדד המעוף לא ממש מגיב להתפתחויות גיאופוליטיות - זה גורם לחשוב שיש כאן יד מכוונת שעושה במעוף כברצונה.  בני נתונים שחשוב לתת עליהם את הדעת – מחזורי המסחר ממשיכים להתכווץ בהדרגה והממוצע הנע (50) שהנחנו על גרף המחזורים מראה זאת באופן ברור למדי. ככל הנראה השבוע נזכה לראות גם קרוס בממוצעים הנעים בגרף המחירים (אופני בעת תיקון או דשדוש). אז נכון אין כאן נכון לעכשיו איתות ברור וחד משמעי אך בהחלט ניתן לומר שהסיכון עלה וזה מצריך כל אחד מאיתנו למחשבה מחודשת ולהבנה שברגע יציאה מהדשדוש חייבת להתקבל החלטה ברורה ומיידית.

מדד תא 25

 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי, 1389.35 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד תא 75


מדד ת"א 75 – גרף שבועי, 855.97 נקודות. קרדיט: FXGraph

 

מדד ה-S&P500 – יצאנו לדרך
מדד ה-S&P500 עושה קולות של "סיימתי את התיקון ויצאתי לדרך". בשבועות האחרונים רשמנו כאן כי מדובר בתיקון טכני בו התמיכות ימצאו בין 1880-1920 נקודות וכי הערכת המצב לטווח הבינוני-רחוק היא: LONG  ואכן נראה שהתיקון הסתיים בנגיעה ב-1903 נקודות. תיקון קצר זה הספיק כדי להביא לביקושים גדולים מספיק שיגרמו למדד לבצע פרסה ולהמשיך לעלות. נר קונים ברור מאוד לא מותיר מקום לספק - העליות כאן. השאלה המרכזית כרגע היא אופן ההתמודדות  עם ההתנגדות באזור 1990 נקודות.

s&p 500 שבועי


מדד ה-S&P500 גרף שבועי. 1955.18 נקודות. קרדיט: FXGraph

s&p 500 יומי


מדד ה-S&P500 גרף יומי. קרדיט: FXGraph

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.