הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> סקירה בורסה שבועית 16.5.2014 מערכת Best Trader

סקירה בורסה שבועית 16.5.2014 מערכת Best Trader

מדד המעו"ף סגר עוד שבוע מסחר בעליה מינורית ביחס לשבוע הקודם תוך שהוא מתקשה להשאיר מאחוריו את התיקון הטכני בו הוא נמצא מזה כמה שבועות. ההערכה הרווחת כעת בשוק היא כי התיקון קצר הטווח יסתיים בימים או בשבועות הקרובים וכי המדד ישוב לקבוע שיאים חדשים נוספים עוד השנה אך יחד עם זאת יש לומר כי המעוף ככל הנראה לא יצליח לעשות זאת מבלי לקבל דחיפה מהמדדים המובילים בארה"ב.

 

מדד תא 25
 
מדד ת"א 25 – גרף שבועי (1378.27 נקודות).

מדד ה-500S&P נראה לעומתו טוב יותר, עד אמש היה נראה כי אנו על סף םריצת עוד שיא היסטורי אך אמש כאמור כוחם של המוכרים היתה על העליונה והבהירה לכולם שלעת עתה הפריצה תמתין. מדד 500 החברות המובילות אמנם לא יורד אך כבר כמה וכמה שבועות מתקשה לקבוע שיאים חדשים ויש המכנים זאת כתקופת "מנוחה" או "תיקון שטוח".
חשוב לציין כי בשני המדדים המובילים, הן המעו"ף הישראלי והן ה-500S&P האמריקאי עדיין נראים מצוין להמשך עליות על אף התיקון וזאת חרף העובדה שחלק גדול מהמניות נסחרות במחירים גבוהים (ויש יאמרו גבוהים מידי). מדדי המניות מקבלים תמיכה ורוח גבית חזקה מעצם השארת הריביות הנמוכות אשר לא מותירות למשקיעים חלופות נאותות למעט ריצה למניות.
 

SPY


תעודת הסל SPY (המחקה את מדד ה-500S&P) – גרף שבועי 16.5.2014

 

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא, וכן אין לראות בו כהמלצה לקנות ו/או למכור את ני"ע המוזכרים בו ו/או ני"ע אחרים. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד, ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. הכותב עשוי לקנות, למכור, לייעץ או להחזיק, עבורו או עבור אחרים בניירות הערך המוזכרים בכתבה.

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.